2733
2739
عنوان

حاجت نگرفتن:)

958 بازدید | 48 پست

سلام،من خیلی تو نی نی یایت خوندم از خیلیاتون ک از امام زمان،حضرت فاطمه،حضرت ابلفضل،امام حسین،شیش ماه امام حسین،مادر حضرت ابلفضل اصلا از خود خدا،ڐکر،صلوات،نماز،دعا،و،،،،،حاجت گرفتین

تقریبا همشو انجام دادم حاجت نگرفتم:)

ی حس بد دارم ک نکنه اصلا خدا نباشه؟نکنه همش دروۼ؟مگ میش انقد خواهش کنی از تک تکشون هیچ نگاهی بت نندازن؟لطفا نگین قسمت نیس،یا صلاحت نیس😔میخوام بگم اگ این دعاها بی تاثیر چرا خدا و اماماش میگن بخونید،خدایی ک میگ هیچ وقت از من نا امید نشین خودش ناامید مبکنه 😭😭😭😭خدایا میشنوی؟میبینی؟اصلا هستی؟

منم همين طور...

واقعا وجود ندارن. يا تمايلي به شنيدن صداي ما!

هرچي كه قراره خير بيشتر برسونن هم من نميخوام ديگه واقعا.

به نظرم اينكه دل بستيم به خدا و دعا از اول حماقت بود، چون اگه از اول اميدي نداشتم الان اين حالم نبود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همين طور... واقعا وجود ندارن. يا تمايلي به شنيدن صداي ما! هرچي كه قراره خير بيشتر برسونن هم من ...

😔😔😔😔ی وقتایی وسط دعا خوندم میگم ا،من با کی دارم حرف میزنم کسی ک نمیشنونه صدامو

2731

داره امتحانت میکنه ببینه فقط برانیازت خدارو صدامیکنی یانه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
😔😔😔😔ی وقتایی وسط دعا خوندم میگم ا،من با کی دارم حرف میزنم کسی ک نمیشنونه صدامو

ميفهممت متاسفانه!

احتمالا الان همه ميان ميگن صلاح! مصلحت! حكمت!

خب  من الان دو ساله صداش ميكنم، و انقد از اينكه هيچ جوابي نشنيدم دلشكسته ام كه داره كارم به قرص اعصاب ميكشه كه فقط يادم بره! اين حكمت خداس؟ خدايي كه ميگفتن ارحم الراحمين چه حكمت جالبي داره...

هرچي ه كه فهميدم تا حالا استباه كردم، از اين به بعدم به زور قرص مودم رو اروم ميكنم نه با خدا و ذكر امام حسين... اون ها فقط نظاره گرند و بعضا با پارتي بازي واسه ادما كارايي ميكنن...نه هركس! نوبت من چون حكمت نيس ميذارن مجنون شم:))))

داره امتحانت میکنه ببینه فقط برانیازت خدارو صدامیکنی یانه

کدوم نیاز اخه،از اولش عڐاب بوده،الانم چیزی ازش نمیخوام،حقمو میخوام پسرمو میخوام،پسرمو از کی بخوام اخه😢😢😢😢جرا بقیه دل میشکونن تقاصش از من پس میگیره خدا،چرا فقط تو عڐاب دادن یاد بندهاش میفته؟

2738
ميفهممت متاسفانه! احتمالا الان همه ميان ميگن صلاح! مصلحت! حكمت! خب  من الان دو ساله صداش ميكن ...

😔وقتی تنها امیدت خدا و امام باش اونام ناامیدت کنن،،،،،میدونم چی میگی😔

کدوم نیاز اخه،از اولش عڐاب بوده،الانم چیزی ازش نمیخوام،حقمو میخوام پسرمو میخوام،پسرمو از کی بخوام اخ ...

من ۵سال توشکنجم ولی ایمانم ازدست ندادم ازخداکمک خواستم گریه دعازاری توی بارون خیس خیس شدم اماجوابم نداده ولی بازم بهش ایمان دارم خداچیکارکنه من رفتم دوس پسر پیداکردم ازدواج کردم اذیت میکشم بهم عقل داده بود راه درست بود مقصرخودمم وربطیم بخدانمیدم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه
کدوم نیاز اخه،از اولش عڐاب بوده،الانم چیزی ازش نمیخوام،حقمو میخوام پسرمو میخوام،پسرمو از کی بخوام اخ ...

می‌دونم چه حسی داری درکت میکنم خودم اینجور موقع ها میگم اصن قرار نیس خوش بگذره زمین تبعیدگاه ما بوده..تو قرآن اومده و انسان را در رنج آفریدیم

من منم 
2706