2737
2739
عنوان

تیروئید ۵ تو بارداری بالاس؟

10246 بازدید | 22 پست

سلام 

من همیشه تیروئیدم نرمال بود قبل بارداری

الان رفتم  آزمایش دادم حاملم تیروئیدم زده ۵!!!!! 

خ خطرناکه رنج آزمایشگاهم حداکثرش تا ۵ هست .. حالا چیکار کنم من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره سریع برو دکتر دارو میده یه هفته ای میاد پایین دکتر غدد یا زنان یا داخلی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2742
2740
بله بالاست مال منم ۵ دکتر قرص داد دیروز دکتر بودم گفت قرص بخور ماه بعد ازمایش بده بیا

وای واسه من دیر نشده واسه من هفته ی پیش ازمایش نوشته بود انقد مطمئن بودم گذاشتم این هفته رفتم اصلا فکرشم‌نمی کردم انقد بالا باشه اخه همیشه تو رنج نرمال بود 

الان هفته ۶ یا ۷ هستم‌چیکار کنم

واسه من اوایل۴بود نصف قرص مینداختم،اواسط بارداری شد۷رفتم دکتر غدد قرص وگفت کامل بنداز،دیگه نمیدونم چی میشه خدا خودش کمک کنه

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.
وای واسه من دیر نشده واسه من هفته ی پیش ازمایش نوشته بود انقد مطمئن بودم گذاشتم این هفته رفتم اصلا ف ...

برو دکترت ارو میده

نکران نباشه

همین امروز برو

مال منم نرمال بود ولی رفتم از بارداری بدم از تیرویید هم دادم

که جوابش دیروز حاضر شد بردم دکتر

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
وای واسه من دیر نشده واسه من هفته ی پیش ازمایش نوشته بود انقد مطمئن بودم گذاشتم این هفته رفتم اصلا ف ...

منم تو هفته نه یا شایدم ۱۰ بود متوجه شدم تازه خورد ب تعطیلات دکتر هم غدد گیر نمیاوردم

تا ۱۱ هفته کشید قرص لووتیرکسین داد یک هفته ای اومد پایین

یادمه یک عالمه استرس داشتم چون ب زور هم باردار شده بودم

خداشکر الان پسرمیک سال و نیم و سالمه

2706