2733
2734
عنوان

اقدامی های دی 98

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها این تاپیک رو باید کجا فالو کنم که داشته باشمش 

راستی چرا هیچ کس نیست؟چه خلوته این تاپیک

منم پری تازه تموم شده این ماه میخوام اقدام کنم برای اولین بار 

حوریه جون انشااله زودی بیای خبر مامان شدنتو بدی

خدایا لطفا یه نی نی سالم به من بده  عشق مادر خانه ام سوت و کور است نمیایی؟    

کسی هست منو کمک کنه؟ 

من این ماه اقدام کردم 

کیت تخمک گذاری برام پر رنگ پر رنگ نشد اما با دمای بدنم و علایم ( دل درد و سینه درد) تقریبا معلوم بود که شانزدهم تخمک‌گذاری داشتم من از چهارده تا هیجده هر شب اقدام کردم و بیستمم یه بار 

زیر دلم خیلی سنگینه، خواب آلودم، کم اشتها، تیر کشیدن نوک سینه، سرگیجه و سردرد دارم وقتی میدوم یا رو شکم دراز میکشم یا بد میشینم یه درد عجیبی زیر دلم دارم و چند روز پیش ترشح شفاف داشتم جوری که حس میکردم پریود شدم یا چیزی ازم ریخت ( کاش تلقین نباشن 😢) 

البته اینم بگم عفونت ادراری هم گرفتم ( کل خاندانمون اول عفونت اداری میگیرن بعد باردار میشن) و الآنم گلوم عفونت کرده و هی دارن بهم آنتی بیوتیک بارداری میدن ⁦🙆🏻‍♀️⁩

امروز بی بی زدم منفی بود 

حدود یه هفته مونده تا پریود احتمالی 😢 پریودام نا منظمه چقدر بمونم بی بی چک بعدی رو بزنم؟ 

یعنی میشه باردار باشم ؟😢😢

2731
من اقدامی مرداد شهریورمهرابان آدر دی بهمن اسفند97فروردین اردیبهشت خرداد تیر مرداد شهریور مهر ابان آذ ...

عزیزم مامان شدی؟

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2738

من پریود نشدم هنوز 

دیروز باید پریود میشدم 

تا دوشنبه صبر میکنم اگه نشدم سه شنبه بی بی چک میذارم 

البته دو روزه دل درد شدیدم خصوصا موقع دراز کشیدن کم شده و راحت تر میخوابم تقریبا اما تیر کشیدن و علایم پریودی رو کامل دارم  مثلا یهو داغ میشم میگم پریود شدم میرم میبینم یه ترشح سفید و چرب ماننده (🙈🙈با عرض معذرت) 

حالا تکلیف چی میشه ؟ خدا می‌دونه 

عزیزم مامان شدی؟

نه متاسفانه .😢😢😢

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
عزیییزم😔 انشالله ماه بعد😊😍🤗

توکل بخدا

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2706