2733
2734
عنوان

اقدامی های دی 98

654 بازدید | 56 پست

سلام بچه ها ، همه ی اونایی که تصمیم دارین اقدام کنین بیاید دور هم باشیم و برای هم دعا کنیم و با خبرای خوبی که می دیم همدیگه رو خوشحال و امیدوار کنیم 

امیدوارم به زودی دامن همه تون سبز شه بحق آل محمد(ص)

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخی عزیزم تو بارداری خوش به حالت، چند ماه بعد اقدام باردار شدی؟

عزیزم من خیلی سختی کشیدم سر باردار شدنم امیدوارم هیچ کدومتون مثل من نشید،

بارداری اولم پوچ بود و سقط شد

دومی هم خود بخود تو پنج هفته سقط شد

الان باردارم و استراحت مطلق با ویار شدید 

ولی بازم الحمدلله💚🧿

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2738
عزیزم من خیلی سختی کشیدم سر باردار شدنم امیدوارم هیچ کدومتون مثل من نشید، بارداری اولم پوچ بود و سق ...

الهیییییییی سقط خیلی سخته خدا نصیب هیچ کسی نکنه ایشالا این سری همه چی خوب پیش می ره برات دعا می کنم دوست گلم تو هم برای من دعا کن

الهیییییییی سقط خیلی سخته خدا نصیب هیچ کسی نکنه ایشالا این سری همه چی خوب پیش می ره برات دعا می کنم ...

انشاءالله خدا از دهنت بشنوه عزیزم،

امیدوارم به زودی یه بارداری سالم رو تجربه کنی و نی نی تو با دلخوشی و سلامتی بغل کنی💚اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706