2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من چهار ماه خوردم اثرش اینکه بعد چهار ماه حامله شدم عوارضم نداشت

با آمپول استفاده کردی یا تنها؟

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
خوردم اثری برام نکرد کلفومین اثرکرد

چند ماه خوردی لتروزول؟

بعد چند ما کلومفین باردار شدی؟؟

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
2738

من پیش دوتا دکتر میرم🙄🙄🙄🙄خب چیکتر کنم خیلی عجله دارم😒😕

یکدوم بهم لتروزول و یکدوم کلومفین داده حالا کدومو مصرف کنم خداااا🤪

بعضي ها ديدم با هم مَي خورن

شما آمپولم زدی؟

بله از عوارضشه سونو میری روز چهارده؟ hcg  هم میزنی؟

ماه اول دكتر روز ١٥ سونو داد كه گفت عاليه خوب جواب دادي و تخمك در حال ازاد شدنه منم هم عقب انداختم هم دل درد داشتم اما پري اومد

2706