2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من چهار ماه خوردم اثرش اینکه بعد چهار ماه حامله شدم عوارضم نداشت

با آمپول استفاده کردی یا تنها؟

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢
خوردم اثری برام نکرد کلفومین اثرکرد

چند ماه خوردی لتروزول؟

بعد چند ما کلومفین باردار شدی؟؟

خدایا واسه همه چیز شکرت😍😍😍😍میدونم که میدونی خیلی دوستت دارم تو عشق منی.... برای مادر شدن همه منتظرا صلوات بفرستین🤰🤰انتظار خیلی سخته انشاءالله هیچ خانمی تو دنیا زیاد منتظر مادر شدن نمونه😭😢

من پیش دوتا دکتر میرم🙄🙄🙄🙄خب چیکتر کنم خیلی عجله دارم😒😕

یکدوم بهم لتروزول و یکدوم کلومفین داده حالا کدومو مصرف کنم خداااا🤪

بعضي ها ديدم با هم مَي خورن

شما آمپولم زدی؟

بله از عوارضشه سونو میری روز چهارده؟ hcg  هم میزنی؟

ماه اول دكتر روز ١٥ سونو داد كه گفت عاليه خوب جواب دادي و تخمك در حال ازاد شدنه منم هم عقب انداختم هم دل درد داشتم اما پري اومد