2737
2734
عنوان

طلاق درسته بنظرتون

162 بازدید | 44 پست

بچه ها سلام من قبلا گفته بودم به خیانت شوهرم شک کردم . چند دفعه کاندوم تو خونه کم شد ۴ تاشو مطمئنم . اول شوهرم گفت خودارضایی کردم . بعد قسمو قران که من کاری نکردم . منم گفتم باورم نمیشه . اخه راستش یبار قرانو پاره کرد یبارم پا گذاشت روش . واسه همین باور نمیکنم . امشب دوباره بحث شد که این زندگی نشدو تو سردیو این ماجراها من کاری نکردم اخرشم اینه که کاری کردم به تو چه . حرمتا بین ما از بین رفته منم گفتم من باور نمیکنم . باید بریم مشاوره خلاصه کلی بهم حرف بد زدیم اخرش گفت نمیام مشاوره برو طلاق بگیر من زندگی با تورو نمیخام . از فردا خرجی نیست درو قفل میکنم . یکاری میکنم خودت بری . بعدم گفت توافقی جدا شیم منم گفتم باشه با خانوادم مشورت کنم بعد . خاستم زنگ بزنم خونواده گفت من دادگاهم نمیام ولی زندگیم خبری نیس 

من گفتم من اول میرم مشاوره بعد تصمیمو میگیرم بنظرتون طلاق درسته ؟ من تمام بدنم میلرزه وقتی اسم طلاق میاد

اره درسته..خیانت اصلی ترین دلیلیه ک میشه برای طلاق داشت

قران هم ک پاره میکنه و پا میذاره روش..

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
به نظر من که جرات نمیکنه کاری کنه،توام ضعف نشون نده،ی زن قوی هیچکی نمیتونه تهدید یا اذیتش کنه

قربووونتون برم که انقد حالمو هوب میکنید . خیلی حالم بد بود اخه واقعا ادم ضعیفیم

بچه ها بنظرتون کم شدن کاندوم تو خونه دلیل بر خیانته ؟ مطمئنم کم شده شک ندارم . ولی شوهرم میگه ...

چی بگم والا،ولی میگی گفته خودارضایی کرده،اخه کاندوم زده کی چی؟خودش حامله نشه😂😂😂

ببخشیدا ولی کسی که قران پاره میکنه ارزش نداره حتی باهاش همکلام شی چه برسه به زندگی کردن

خیانت طعمش شیرینه.یبار که انجام شه کنار گذاشتنش خیلی سخته و برای خیلیا ناممکن

قربووونتون برم که انقد حالمو هوب میکنید . خیلی حالم بد بود اخه واقعا ادم ضعیفیم

هیچوقت از خودت ضعف نشون نده عزیزم من که قبلا خیلی مراعات میکردم ولی الان جرات نداره بگه پشت چشت ابرو،قبلا دعوا میکردیم میگفت چندماه ی سکه هم نمیدم بهت،منم گفتم شده ماهی ۵تومنم ازت بگیرم مهرمو میگیرم،غلط میکنن وقتی نمیتونن و بلد نیستن با زنشون درست رفتار کنن ازدواج میکنن

2706