2737
2739
عنوان

عروس و دختر

101 بازدید | 4 پست

بنظرتون ی عروس میتونه جای دختر خونواده رو بگیره 

واقعا من دختری نیستم ک بخواد لج عروسشونو در بیاره حتی خیلی حرفا زده دلمو شکسته تنها ب مامانم گفتم بعدشم فراموش کردم ولی تا با اون یکم بد رفتاری بشه ناراحت میشه و...

من هر کاری میکنم تا دل بابامو بیشتر بدست بیارم 

میدونمم دوستم داره 

ولی خیلی ناراحتم ک اونو از من بیشتر دوس داره 😔

زنداداشمم گاهی بابامو عصبی میکنه  ولی بابام اونقدر دوسش داره ک حس میکنم من بچه مردمم تا اون 😔

حتی یبارم ک باهم جمع شده بودیم ب فامیلای اونا بحث عروسی گرفتن و  ... بود گفت حتی مهسا عروسمون از سارا بیشتر نزدیک تر میدونم ب خودم😢

حس میکنم هر کاری تو دنیا انجام میدم نمیبینه باید یبار بمیرم تا قدر بودنمو بدونه اینقدر مهسا نکنه 😢با اینکه حرصشم میده و گاهی عصبی میشه از دستش😔😔😔😔😔😔

یادمه تولدش اون برای بابام قاب عکس با عکس خونواده بابامو بهش داد منم براش کتاب حافظ خریدم با ذوق بهش دادم ولی اونیدری براش ارزش نداشت  حتی دیگه اون کتابو نمیبینم فک کنم داده ب کسی 😢

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        

وا چه عجیب

چی بگم والا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

مطمئن باش  تو موقعیت خطرناک و حساس برای هر دو نگران تو میشه. پس حسادت نکن

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
والا پدرمن به عروس عیدی واینا میده تابحال به من یه قرونم نداده !

اب بابا آخه چرا

یکم ازاحساساتون باوالدین صحبت کنیدشایدراهگشاباشه.

یاحداقل یکم درمواقعی که اشتباه می کنندجدی ترباشید

پدرمادرمحترمندامافرزندهم محترم ست احادیث درمورداحترام فرزندهم زیادست کمترمتاسفانه صحبت می شود.

اشتباهاتشان رابایدباخونسردی وکنترل اعصاب به آرامی گفت شایدحواسشان نیست.