2733
2734
عنوان

چله حدیث کسا از یک دی

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 911 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ميخونم يدونه

عزیزم ۴۰نفر میشیم ۴۰ روز هرروز یک بار میخونیم .

اگه ۴۰ روز براتون مشکله شما میتونید همون روز اول با ما بخونید 

چون دسته جمعی خوندن این دعا خیلی خوبه اگرم دوس دارید ۴۰ روز شرکت کنید.

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
2728
اسم منم بنویسید لطفا.شب بخونیم یا روز؟ سر ساعت خاصی باید باشه؟

به نظرم سر یه ساعتی همه باهم بخونیم بهتره ولی خب بعضیا کاردارن شاید نتونن سر یه ساعت مشخص. تو طول روز هرزمان شد بخونیم.

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
عزیزم ۴۰نفر میشیم ۴۰ روز هرروز یک بار میخونیم . اگه ۴۰ روز براتون مشکله شما میتونید همون روز اول با ...

باشه عزيزم رومنم حساب كنيد ميخونم از ١ تا ١٠ دي چون بعدش پسرم به دنيا مياد ايشالا نميدونم وقت ميكنم يا نه مديون نشم يه وقت

بله منم نمیتونم سر ساعت مشخصی بخونم.پس در طول شبانه روز یک حدیث کسا از یک دی

بله،انشاالله حاجت روابشید 

2740
یکشنبه میشه یک دی.میشه شب یکشنبه (شنبه شب) بخونم؟

نه روز یکشنبه هرزمان که تونستید بخونید صبح ظهر شب

براي چي خوبه اين حديث؟؟

عزیزم اسم شمارم بنویسم؟

@لبخندنگاه    جان همیشه شمابه من لطف کردین اینبارهم من دعوتتون مبکنم❤❤❤❤

سلام مهریونم ممنونم از دعوتت نازنینم🥰🌹

استارتر عزیز لطفا اسم منم بنویسید ، ممنون میشم وقتی لیست تون تکمیل شد و مرتب کردید منشنم کنید.متشکرم🌹💖

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
چهل نفر نشدیم گلم؟؟ بنظرم تاپیک بزنید از کاربرا دعوت کنید عزیزم

هنوز نه ،آره چندبار دیگه تاپیک میزنم تا۴۰نفربشیم.

2706