2737
2739
عنوان

چله حدیث کسا از یک دی

| مشاهده متن کامل بحث + 6861 بازدید | 911 پست
سلام اگه میشه اسم منو هم بزارید تو لیستتون  ممنونم 🙏🌹

عزیزم پس تاپیک ذخیره کنید 

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله همینجاست تو همین تاپیک هرروز اعلام میکنیم میخونیم 

من هستم...خودم ازین چله حاجت گرفتم و الان معجزه زندگیم کنار قلبمه..انشالله همگی حاجت روا❤

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
2728

دوستان پس تعداد که تکمیل شد لیست اسامی می زارم. 

بگذار تمام دنیا،مسخره ات کنند بانو!خودت را.     چادرت را.  سیاه بودنش را.   چهره بدون آرایشت را.   می ارزد به یک لبخند رضایت❤مهدی فاطمه(عج)❤
2740
من هستم...خودم ازین چله حاجت گرفتم و الان معجزه زندگیم کنار قلبمه..انشالله همگی حاجت روا❤

وای عزیزم خداروشکر 💕انشاالله همه کسایی که تو ختم شرکت میکنن بیان خبر حاجت روایی بدن.

ان شاالله همه حاجت روا بشیم من از خواب بیدار شدم این تاپیک رو دیدم...خواست خدا بوده 

شک نکن عزیزم...انشالله بحق فاطمه زهرا س 

همین زودیا حاجتت رواست...به ۴۰ روز نمیرسه

❤🌊ماهی قرمز کوچولوی تودلیه من،دریا دریا دوستت دارم...خداجونممم ازین ماهی کوچولوها تودل همه ی منتظرا بزار..الهی آمین  الهی ک هرچی قسمته؛بهترینش هرچی راهه؛صافترینش هرچی عشقه؛داغترینش هرچی صلاحه؛خیرترینش هرچی خنده ست؛عمیق ترینش هرچی خوبی شادی تندرستی؛بیشترینش نصیب تویی که داری باچشای قشنگت این امضارو میخونی 🙏
2706