2737
2734
عنوان

پدیده ای به اسم زنداداش 😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 4337 بازدید | 198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرشوهرا شما خودتونم عروسین خیلی هاتون از خانواده شوهرتون خوشتون نمیاد پس چطور انتظار دارین عروستو ...

کاش پیاما رو میخوندی بعد اظهارنظر میکردی...هیچکی گشنه نیس ک دم به دقیقه بره خونه داداشش منتظر باشه زنداداشش چلو پلو بزاره جلوش

الان دوساله داداشم الکی الکی بلاکم کرده.وقتی  روبرو میشیم  خیلی باهام خوبه. میگم شاید اثن ...

واقعا عزیزم بد دردیه ولی به نظر من داداش خودش باید محبت داشته باشه 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2728
2740
نه همیشه خدایه کیسه آویزون کرده به گردنش خوب کارش وبلد میلیونی میده  متاسفانه پدرومادرمن هم ساد ...

اگ اینطوره خدا جوابشو میده عزیزم دعا اینا اخرت خوبی نداره بخدا بسپار باشه

پرواز کن آنگونه که میخواهی...
دخالت کردن حق مسلم ماستتت اره درسته این حرفایی که زدین ولی اونا هم نباید بیان پس خونه ی ما 😐 اون ...

بخدا من نميرم ، زيادي هم خواهر شوهرم تحويل نميگيرم ولي مياد يه هفته ده روز ميمونه بعد ميگه ما کم ميمونيم بچه کوچيک داري سخته ،، پس چرا اين مدلي يه

کاش پیاما رو میخوندی بعد اظهارنظر میکردی...هیچکی گشنه نیس ک دم به دقیقه بره خونه داداشش منتظر باشه ز ...

پس چه دردي يه خواهر شوهرم دوست داره هي اينجا بياد اينهمه جلز ولز برا چيه ؟ فکر ميکنم ازار داره

2706