2737
2734
عنوان

خونه خالی 😈

| مشاهده متن کامل بحث + 4309 بازدید | 105 پست

زنگ بزن پیتزا و نوشابه خنک بیارن بزن اهنگ ماهنگ گوش کن برقص برو حلو آیینه شکلک میمونی در بیار😂 کلا هرچی مسخره بازی میتونی دربیار ببین جقدر شارژ میشی😂 راستی دستم سر خودمه یعنی چی

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چقدر ایده های چرتی میدید خونه مجردی رو بسپارن به ما نشون میدیم یعنی چی 😉😉

باباااا خفن بگو ببینم چه میکنید

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738

یعنی تنها فکرت از خونه مجردی رابطه س😕😕

من مجرد بودم تنها میشدم مینشستم فیلم میدیم یا میخوابیدم..یا با کامپیوتر بازی،میکردم

اونموقع تلگرام و اینا نبود که

‏کرونا تموم شد بمن نگین میای بریم بیرون یانه فقط لوکیشن بفرستین
فیلم سانسورنشده هم خوبه😬

من مجرد بودم خوراک این فیلما بود

ولی الان سیرم دیگع😂

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
من میمیرم برای چیز برگر  الانم خونه تنهام اما مانده حسابم 5 تومنه 😂

من دخترم خونس شب به شوهرم راپورت میده دهن لق😂😂

شوهرمم میره بالای منبر که این چیزا بده😐

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
چند بار با سرعت زیااااد از اتاق بدو برو تو پذیرایی ، از پذیرایی بدو برو تو اتاق، یک حالی میدههه 😀😀 ...

وقتی کسی خونه هم باشه بازم اینکارو میکنم😂😂😂😂😂

بفرمایید گروه تلاوت روزانه قران حتی یک صفحه.ختم قران سوره به سوره هم داریم با مهلت یک هفته تل گرام@quraan_gp
2706