1542
1541

کاری ک دو دل باشم انجام نمیدمش

گُفتی "بِگو کِه با کِه خوشی دَر نَبودِ مَن"                                   گُفتَم " بِه جُز تـــــ❤️ـــــو نَدارَم                                                    حَسودِ مَن"

تردید😞

من

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

سر موندن در سایت تردید دارم! بمونم یا کلا برم تنهاتون بزارم😁😁😁

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 

در زندگی بسیار دودل بودم بعد از هر کاری فهمیدم اگر در لحظه ی اول نه بر زبانم امد باید دوری کنم 

برای بار دوم ۳۰دی میرم انتقال خدا به داد دلم برسه😔...‌دوستای عزیزم ۲۵ مهر انتقال جنین دارم التماس دعا🙏🙏🙏🙏....انتقالم منفی شد😔
8
انتخاب بهتره

😐 باشه

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗

معمولا انجام نمیدم بستگی به اعصابمم داره اون لحظه

شعور سطوح مختلفی داره، بالاترین سطح شعور نادیده گرفتن بی‌شعوراست.                                                  زندگی من به تو چه... حتی شما دوست عزیز💙.                 
1601
1547