1542
1541
عنوان

نمونه بند ناف، بانک خون بند ناف

177 بازدید | 24 پست

دخترا، من درباره ذخیره سازی خون بند ناف ب اطلاعات نیاز دارم. میشه لطفاً هر کی هر چی می دونه و هر تجربه ای داره با من در جریان بزارن لطفا

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..

همچین جایی راه اندازی شده ولی هنوزنشنیدم کسی با وستفاده از بند ناف درمان شده

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

با دکترت صحبت کن

حرفاش موثق تره

من که پشیمونم اینکارو نکردم

الان دوستم بچه مریض داره

دکترش گفت اگه بند ناف بچه بعدی تو داشته باشیم مداوا میشه

کاش براش دعا کنین   یه بیمار ،یه دختر ۵ ساله ،یه همسر دلشکسته وپدر و مادرش که چند ساله کارشون دوا درمون و دعاس.داداشمه        

باید از هفته 30 بری دنبالش یکم ازمایش و اینا داره من هفته 35 بودم رفتم مرکزش بهم گفتن دیر اومدی باید زودتر میومدی 

ولی درکل باید همین اول 3 تومن بهشون بدی و بعد هم سالی 200 تومن بدی روز زایمانتم باید خبرشون کنی

خدایا ممنونم که معجزتو نشونم دادی و تو اوج ناامیدی فهمیدم مامان شدم اونم شب ولادت امام زمان😍 میشه واسه سلامتی نی نیم صلوات بفرستین😘عاشقتم پسررررم 😍به عشق حضرت عباس  اسم پسرمو گذاشتم امیرعباس 😍خدایا به پسرم سلامتی بده خدایا شکرت نی نیم به دنیا اومد❤❤

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

آخ منم دنبالشم گویا برا نگهداری‌ یه مبلغ زیادی نیگیرن

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed
1546
همچین جایی راه اندازی شده ولی هنوزنشنیدم کسی با وستفاده از بند ناف درمان شده

من سرچ کردم. سی نفر تا حالا درمان شدن ب این روش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر قشنگ مامان، تموم آرزوی من سلامتی توئه و بهترین روز عمر من روزی خواهد بود که تو رو در آغوش بگیرم‌. به خدای خودم امید دارم، تو هم ازش بخواه که تو رو سالم به من بده و همیشه در پناه خودش نگهت داره. خدایا نه من و نه هیچ مادر دیگه ای رو با فرزندش امتحان نکن..
با دکترت صحبت کن حرفاش موثق تره من که پشیمونم اینکارو نکردم الان دوستم بچه مریض داره دکترش گفت ا ...

خیلی برام جالب بود که مثلاً اوتیسم رو باهاش درمان می کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باید از هفته 30 بری دنبالش یکم ازمایش و اینا داره من هفته 35 بودم رفتم مرکزش بهم گفتن دیر اومدی باید ...

من هفته سی و سه هستم. الان تماس گرفتم. گفت هفته سی و شش برم ک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخ منم دنبالشم گویا برا نگهداری‌ یه مبلغ زیادی نیگیرن

۳۳۰۰ مبلغ اولیه، سالی ۱۶۰ هزینه نگهداری، ب نظرم از اضافه های سیسمونی بزنیم، این و انجام بدیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی برام جالب بود که مثلاً اوتیسم رو باهاش درمان می کنن

منم شنیدم

الان دوست من بچه دوم رو بارداره به امید درمان بچه اول

شمام حتما اینکارو بکن

ان شاءالله که هیچ وقت بهش احتیاج پیدا نکنی🌷

کاش براش دعا کنین   یه بیمار ،یه دختر ۵ ساله ،یه همسر دلشکسته وپدر و مادرش که چند ساله کارشون دوا درمون و دعاس.داداشمه        
1432
منم شنیدم الان دوست من بچه دوم رو بارداره به امید درمان بچه اول شمام حتما اینکارو بکن ان شاءالله ...

انشالله..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۳۳۰۰ مبلغ اولیه، سالی ۱۶۰ هزینه نگهداری، ب نظرم از اضافه های سیسمونی بزنیم، این و انجام بدیم

من سیسمونی شم کلا یه تومن بیشتر پول خرج نمیکنم برا بند ناف که اصلا ندارم😒 اگه 3300 باشه واقعا ندارم

#ترامپ، تو قاتل حاج قاسم سلیمانی هستی، وما فرزندان حاج قاسم سلیمانی هستیم، تو خوب میدونی که فرزندان بهترین خونخواهان و انتقام گیرندگان هستند. من یک ایرانی ام Hey #Trump you are the murderer of Haj Qasem Soleimani, and we are the children of Qasem Soleimani,and you know children are the best avanger of their father bloodshed

من ۵ سال پیش ذخیره کردم. فکر کنم با همه هزینه ها شد دو میلیون. پول دستمون نبود اون موقع من تنها طلایی که داشتم فروختم. الآنم هر سال حدود ۱۵۰ پول سالانه می‌دیم. امیدوارم هرگززززز نیاز نشه اما عین بیمه میمونه

من ۵ سال پیش ذخیره کردم. فکر کنم با همه هزینه ها شد دو میلیون. پول دستمون نبود اون موقع من تنها طلای ...

عزیزم از کجا پیگیری کردین؟الان من تو استان خودمون از کجا بفهمم چه جوری اقدام کنم و کجا برم؟فقط من تو بارداری پرولوتون استفادا کردم یه بار شنیدم میگفتن اونایی که پرولوتون استفاده کردن دیکه نمیشه نگهش دارن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
من ۵ سال پیش ذخیره کردم. فکر کنم با همه هزینه ها شد دو میلیون. پول دستمون نبود اون موقع من تنها طلای ...

من قبل بارداری آزمایش تبخال تناسلی انجام ندادم. مشکوک نیستم، یعنی زائده ای ندارم ولی لازمه ک مطمئنی باشی نداری برا نمونه برداری. حالا من چی کار کنم، روم هم نمیشه برم دکتر، بدنم و نشون بدم و اینکه چقدر زمان می بره این کار؟ 

انشالله فرزندت همیشه سلامت باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563
عزیزم از کجا پیگیری کردین؟الان من تو استان خودمون از کجا بفهمم چه جوری اقدام کنم و کجا برم؟فقط من تو ...

گفته ی سری دارو ها منع داره، ولی نمی دونم پرولوتن هم جزوش هست یا نه. من الان تماس می گیرم می پرسم..

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم از کجا پیگیری کردین؟الان من تو استان خودمون از کجا بفهمم چه جوری اقدام کنم و کجا برم؟فقط من تو ...

خانمی تو نت بزن ذخیره خون بند ناف استانها. آدرس و تلفن استادتون هست زنگ بزن دقیق راهنمایی میکنن

من قبل بارداری آزمایش تبخال تناسلی انجام ندادم. مشکوک نیستم، یعنی زائده ای ندارم ولی لازمه ک مطمئنی ...

خانمی لیست آزمایش ها و موارد منع شده تو فرمشون هست. اونو پر می‌کنی و اگه اکی بود آزمایشهای لازم رو میدید. اگر تمام شرایط اکی باشه بعدش پول رو واریز میکنید. تازه اگه روز زایمان میزان خون برای ذخیره سازی کم باشه بازم پولتون رو برمیگردونن یه قسمت زیادیش رو.

من الان تماس گرفتم گفت پرولوتن مانعی نداره و پروژسترون. 

فقط چون هفته بارداریت بالا هست، زنگ بزن بپرس زودتر که میشه الان انجام‌بدی یا نه. 

۲۳ استان داره که نمی دونم استان شما هم هست یا نه. نداشته باشه، خودشون راهنمایی می کنن که تو شهرت کدوم آزمایشگاه بری و نمونه خون بفرستی و...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1578