2733
2739

کیلیلیلیلیلیلیلیلی کی حاملست؟😍

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امضات داغونم کرد. منم 8 ساله منتظرم. ای خدا پس کی تموم میشه این امتحان؟؟؟    

یعنی تموم میشه من که باور نمیکنم مشکلت چیه

کودکم مادرت را ببین تا حد مرگ رسیده ببین ۸سال از نداشتنت گذشته ولی باز هم عادت نکرده به نیامدنت بیش از پیش از نیامدنت میگرید وبا خدا درد ودل میکند بین تمام موهای سرم سفیده شده تمام شب ها باپدرت از امدنت از اینکه بیایی دلمان شاد میشود ازاینکه چقدر طولانی شده نیامدنت عزیز دل مادر خیلی وقتا تا حد مرگ گریه میکنم وکارم فقط شده درپشت ویترین سیسمونی فروشی ها بمانم و با حسرت تک تک لباس هارا بنگرم وتصور کنم اگر بودی کدام لباس برازنده تو بود خدایا انتظار و امتحانت چقدر سخت است کاش کاری کنی برایم کاش بی نوبت حاجتم را بدهی فرزندم جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا ببین مادرت چند ساله کارش شده گریه بعضی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که باردار یا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تمام موهای سرم سفید شده فکر میکنم اگه یه روز بچه دار بشم حتما تا موقعه عروسیش مردم عمرم کفاف نمیده تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
عزیزم مشکل شما چیه شاید تونستم کمکت کنیم 

نازایی بی علت

کودکم مادرت را ببین تا حد مرگ رسیده ببین ۸سال از نداشتنت گذشته ولی باز هم عادت نکرده به نیامدنت بیش از پیش از نیامدنت میگرید وبا خدا درد ودل میکند بین تمام موهای سرم سفیده شده تمام شب ها باپدرت از امدنت از اینکه بیایی دلمان شاد میشود ازاینکه چقدر طولانی شده نیامدنت عزیز دل مادر خیلی وقتا تا حد مرگ گریه میکنم وکارم فقط شده درپشت ویترین سیسمونی فروشی ها بمانم و با حسرت تک تک لباس هارا بنگرم وتصور کنم اگر بودی کدام لباس برازنده تو بود خدایا انتظار و امتحانت چقدر سخت است کاش کاری کنی برایم کاش بی نوبت حاجتم را بدهی فرزندم جان مادر نمی آیی؟؟..چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده که نمی آیی؟؟...راستی مادر، جایت خوب است؟...دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمی آیی؟؟...یا اینکه منتظر شرایط بهتری تا وقتی میایی همه چیز باشد و تو کم نداشته باشی؟؟...عشقِ مادر،خانه ام سوت و کور است نمی آیی؟...زبانم قاصر است نمی آیی؟..نازنین فرشته مادر،خدا در نزدیکی توست؟..اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بودی خدا را حس کردی،بگو مادرم منتظر من است،اجازه بگیر و به درونم بیا ببین مادرت چند ساله کارش شده گریه بعضی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که باردار یا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تمام موهای سرم سفید شده فکر میکنم اگه یه روز بچه دار بشم حتما تا موقعه عروسیش مردم عمرم کفاف نمیده تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
2728
همسرت همه جوره اوکی هست ؟

اره همه چیز سالم و عالی

یعنی تموم میشه من که باور نمیکنم مشکلت چیه

اولش شوهرم فقط کم تحرکی و کیفیت پایین اسپرم رو داشت. درحال درمان بودیم که پاراتیروییدم مشکل دار شد و تومور سمی داشت عمل کردم بعد تخمک خودم بی کیفیت شد. حالا تخمک اهدایی گرفتم و مجبور شدم فریز کنم. پرولاکتین ام بالا رفته . کم کاری تیرویید هم دارم. به خاطر پرولاکتین ام مشکوک شدن به تومور هیپوفیز برام ام آر آی نوشته . این هفته برم ببینم داستان جدیدم چیه. اینا که برات گفتم طی 8 سال اتفاق افتاد چندبار هم آی یو آی و آی وی اف ناموفق 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738

من اوضاع همسرم خیلی خراب بود این ماه ناامیدمون کردن

99 درصد اسپرما مرده و فقط یک ورصد زنده هستن که متاسفانه اونا بیتحرک و ضعیفن . گفتن شاید آی وی اف یا آ یو آ هم جواب نده

این ماه خودمون دس به کار کنیم با کمک مادر شوهر و از همه مهم تر توکل به خداوند

بی بی چکم دو روز پیش هاله انداخت و فردا دوباره بی بی میزنم ان شاء الله مثبت باشه که برم آزمایش و پری نشم

اگه جواب بگیرم همه راهایی که این ماه رفتم رو به دوستان میگم اونا هم ان شاء الله نتیجه بگیرن

ما تقریبا یک سال اقدامیم و بی نتیجه بوده

اما این ماه دلم روشنه

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
اولش شوهرم فقط کم تحرکی و کیفیت پایین اسپرم رو داشت. درحال درمان بودیم که پاراتیروییدم مشکل دار شد و ...

خدا دامن همه منتطرا رو سبز کنه انشالله چیز خاصی نیست دلواپس نباش

خدا دامن همه منتطرا رو سبز کنه انشالله چیز خاصی نیست دلواپس نباش

ممنونم عزیزم. انشا... شما هم به زودی زود یه فرشته ناز و خوشگل تو بغلت بشینه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
حالا کدومو بدم؟ 

عالیشو😁

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
من اوضاع همسرم خیلی خراب بود این ماه ناامیدمون کردن 99 درصد اسپرما مرده و فقط یک ورصد زنده هستن که ...

عزیزم میشه اگه بارداربودی به منم بگی چیکارکردی حتمابیاوبهم بگونزدیک سه ساله منتظرم منومنتظرنذاری حتمابهم بگو

یه صلوات واس خونه دارشدنم بفرستیدخوشگلا❤❤
عزیزم میشه اگه بارداربودی به منم بگی چیکارکردی حتمابیاوبهم بگونزدیک سه ساله منتظرم منومنتظرنذاری حتم ...

فردا صبح بی بی چک میزنم مثبت بود میرم آز

خبرشو میام حتما میدم

بازم خودت بهم پیام بده

واسه فردا شب یا پس فردا صبح عزیزم

ان شاء الله جواب گرفتم حتما به همه میگم

قطعا لطف خداوند بوده که ان شاء الله شامل همه عزیزان بشه این فراق ما از فرزندانمون تموم بشه

عزیزم میشه اگه بارداربودی به منم بگی چیکارکردی حتمابیاوبهم بگونزدیک سه ساله منتظرم منومنتظرنذاری حتم ...

مشکل شما چیه ؟

2706