2737
2734
اره منم واقعا قصدم ني ني نبود ولي حالا اگ ي درصدم باشه ك نميفته اينجوري فقط بهش اسيب ميرسه  نگ ...

من ۲۸🙂

اگر نمی خواهی در حق تو داوری شود، درباره دیگران داوری نکن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ٢٩  الان ميخواي چي كار كني؟

نمیدونم فعلا ک مثل جنازه افتادم شوهرم رفته شهرستان شب میاد قرص خوردم از دیشب گیجم افتادم‌ حالا خونریزی قطع بشه میرم سونوببینم اصلا بچه بود یانههه چون زیاد به بی بی چک اعتماد نیس کاذبه..بی بی چک مثبت بودد

خانوما من امروز صب چن قطره خون تو دسشویی ازم رف ببخشید گلاب به روتون روز موعدمم هست ولی الان خونریزی ...

خب بقیشم میاد دیگ تا شب من همیسه همیمطورم اول یه قطره میاد بعد چن ساعت باز شروع میشه

2728
نمیدونم فعلا ک مثل جنازه افتادم شوهرم رفته شهرستان شب میاد قرص خوردم از دیشب گیجم افتادم‌ حالا خونری ...

دخترم مواظب باش 

مامانت نزديك نيس؟ خواهري كسي 

بگو بياد پيشت 

بي بي زدي پر رنگ شد قشنگ؟ 

من الان ديدم ي چيز كمرنگي توو t هس

چي كار كنم؟؟

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
همین خوبه واسه خدا ما که این همه نذر میکنیم بهمون نداد بزار این بندهاش اینجوری ناشکر کنن 

امضات داغونم کرد. منم 8 ساله منتظرم. ای خدا پس کی تموم میشه این امتحان؟؟؟  

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
دخترم مواظب باش  مامانت نزديك نيس؟ خواهري كسي  بگو بياد پيشت  بي بي زدي پر رنگ شد ...

نه تا خونه من یکساعت راهش نمیخام زنگ بزنم‌اوناهم‌ اعصابش داغون کنم چون مخالف ازدواج من بودن الان بگم چی بهشون..یکبار زدم کم رنگ بود ،اگه میبینیش که بارداری عزیزم برو الان ازمایش بتا بده نشون میده اگه باردار باشی الان بری تاظهر جواب میده

نه تا خونه من یکساعت راهش نمیخام زنگ بزنم‌اوناهم‌ اعصابش داغون کنم چون مخالف ازدواج من بودن الان بگم ...

اره اگ دورن نگرانشون نكن 

من ك جرات نميكنم ب مامانم بگم وايسادم اول مطمن شم بعد 

خيلييييي كمرنگ 

من بلد نيستم سيستم اين بي بيا تا چه حد درسته 😄

بزا الان عكسشو ميدم اگ معلرم شه

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
2740
اره اگ دورن نگرانشون نكن  من ك جرات نميكنم ب مامانم بگم وايسادم اول مطمن شم بعد  خيليييي ...

دوخط زیر۵دقیقه فک کنم باید بیفته.     بعد اگ شک داری برو ازمایش خو عکسش بفرس ببینم

خيلي كمرنگ نميدونم اصن اينجا ميبينيد يا نه

اره دیدم مال من همینجوری بود😭نکنه من بارداربودم قرص خوردم با شوید زعفرون

ببین چن روزی صبر کن خو چیزی هم نخور بعد بروازمایش بده اگ میخای الان برو بازم نشون میده آز

اره دیدم مال من همینجوری بود😭نکنه من بارداربودم قرص خوردم با شوید زعفرون ببین چن روزی صبر کن خو چی ...

واي با خدا يعني هست؟؟؟

تو اشتبا كردي زعفرون خوردي 

پاشو الان بريم از بديم جفتمون

تولد يك سالگي دخترگلي😍❤️
واي با خدا يعني هست؟؟؟ تو اشتبا كردي زعفرون خوردي  پاشو الان بريم از بديم جفتمون

الان ک خونریزی دارم خواهر سرگیجه دارم قرص خوردم😕😕😕😕😕من نمیتونم بلنددشم زیر پتوام.       تو برو فعلا اگ خاله شدم من بهترشدم فردا میرم🤓

2706