2737
2734
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
يني مثلا نميشه بيرون رفت؟😐 بعدم اصن هراتفاقي هم بخواد بيفته اولا بايد با رضايت من باشه دوما ي چيز ...

ببخشید ولی من نمیفهمم آخه چرا میخوای با یه پیرمرد سن بالا اونم متاهل ازدواج کنی؟؟؟؟؟چرا آخه مگه چی کم داری؟این دیگه چجوریه؟آخه چجوری خودتو راضی میکنی که حتی بخوای بهش فکر هم بکنی...مگه تو چته چی کم داری؟اینکه حتی قرار نیست همدمت هم باشه چون هفته ای سه چهار ساعت همدیگه رو دیدن آخه چه اسمی میشه روش گذاشت...خدل وکیلی اینم زندگی میشه؟؟؟؟؟؟؟

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
نه ازدواج نكرده و اونا هم مخالف نيستن حسي ب اون مرده هم ندارم ولي ازينكه دارم بازيچه ي كسي ميشم ك د ...

به نظر من اون پسررو کلا بیخیال دیگه تو ۳۸ سالگی به جایی نرسونده خودشو بعد از این با این شرایط مملکت بعیده ، بعدم ادم کسیو بخواد دنبال شدایط نیست ، دنبال رسیدنه

تو این دو سال وقتی با شما رابطه داشته بدون مسئولیت ، دلیلی نمیبینه بره زیر بار تعهد و مسئولیت زندگی با ازدواج با شما

دو سال خلاف شرع کردی  الان مسلمون دو آتیشه شدی؟

من گفتم نامحرم بوديم؟😂

اتفاقا كسيكه دوسش دارمم خيلي مقيده وبدون محرميت دست هم نميداد بهم 

بعدم الان بحث چيز ديگه ايه نه اعتقادات من 

من وضعيتموشرح دادم نظر خواستم 

تورو ك توي قبر من نميخوابونن اينقد حرص ميخوري بزرگوار

2738
من گفتم نامحرم بوديم؟😂 اتفاقا كسيكه دوسش دارمم خيلي مقيده وبدون محرميت دست هم نميداد بهم  بع ...

تاپیک زدی منم حرفمو زدم من به قبر تو کار ندارم 

اگه از قبل تصمیم گرفتی با اون اقا ازدواج کنی پس چرا از ما نظر میخوای.

خب این خیانت نیس این تصمیم گرفتن خودته ک کدومو انتخاب کنی خودت داری میگی بااین اقا ک هیچی نداره ب جایی نمیرسی

احتمال اونیم ک پولداره عربه والله عربا اینجورین تو نمیخوای زندگی کنی تو دنبال پولی انگار چون برات عشق بین همسر مهم بود ک زن سوم اونم صیغه ای نمیشدی

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗
عزیزم چرا صیغه؟ چرا عقد نمیکنبن؟

آخه اينا زرتو زرت بچه ميارن 

الان يازده تا بچه داره

من نميخوام از كسيكه اينهمه از من بزرگتره بچه داشته باشم 

وگرنه مشكلي نداره ك عقد كنيم 

من خودم نخواستم

2706