2733
2734
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 149 پست
خیلی پولدار رو انتخاب کن چون عشق نون نمیاره هر عشقی ممکنه یه روز از بین بره ولی به مرور زمان میتونی ...

پولم ممکنه از بین بره....برشکست شه

آخه اون عشقی که از بین بره که عشق نیست😯😯😯

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزيزم بنظرت الان من با نداريِ كسيكه دوستش دارم ساختم و دوسالم وقتمو گذاشتم و با اينكه من خيلي از همه ...

اون پسره قبلا ازدواج نکرده؟ اگه بخواد با شما ازدواج کنا خانوادش مخالف نیسن؟

عزيزم بنظرت الان من با نداريِ كسيكه دوستش دارم ساختم و دوسالم وقتمو گذاشتم و با اينكه من خيلي از همه ...

رابطه بدون ازدواج بهتر از اینه ک زن سوم بشی. البته این آقا احتمالا از اعراب هستن و عرفشونه ولی بعدها برای شما این صیغه کردن عادت میشه و خیلی راحت وارد زندگی مردم میشید 

2728

تو که میگی عشقت نمیتونه یا نمیخواد بگیرتت . پس نقد رو ول نکن دنباله نسیه بدو.اونی که میخواتت و پول هم داره بهتره .بگو عقد داعمت کنه اگر از صیقه بدت میاد. اون که مشکلی با زناش نداره دو تا داره پس زنش راضیه

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد
همون هفته ای ۳ یا ۴ساعت واسه چی میخواد ببینتت ؟بعد میگی قضاوت نکن

يني مثلا نميشه بيرون رفت؟😐

بعدم اصن هراتفاقي هم بخواد بيفته اولا بايد با رضايت من باشه دوما ي چيز طبيعيه و خلاف شرعم نيست 

2738
اون پسره قبلا ازدواج نکرده؟ اگه بخواد با شما ازدواج کنا خانوادش مخالف نیسن؟

نه ازدواج نكرده و اونا هم مخالف نيستن

حسي ب اون مرده هم ندارم ولي ازينكه دارم بازيچه ي كسي ميشم ك دوستش دارم خيلي دارم عذاب ميكشم

يني مثلا نميشه بيرون رفت؟😐 بعدم اصن هراتفاقي هم بخواد بيفته اولا بايد با رضايت من باشه دوما ي چيز ...

خلاف شرع نیست ولی از یک زن پاکدامن و با اصل و نسب مخصوصا ایرانی مسلمان بعیده

من بودم پول انتخاب میکردم لااقل ایندم تضمیندمیکردم ازین عشق ابی گرم نمیشه برات از کجاذمعلوم دوماه دیگه ولت نکنه بره

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
رابطه بدون ازدواج بهتر از اینه ک زن سوم بشی. البته این آقا احتمالا از اعراب هستن و عرفشونه ولی بعدها ...

نه هندي هستن زنهاشونم منو ديدن و در جريانن 

دليلي نميبينم بخوام آشيونه كسيو بهم بزنم 

اينا نه صيغه رو بد ميدونن نه پنهاني كاري ميكنن

همشونم ايرانن

2706