2733
2734
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 149 پست
واي بنظر من هيج اشكالي نداره با كسي ك پولدارهزازدواج كني  ايندتو تضمين ميكني  دو ...

مطمعنا ديگه اون شرايطي كه ده سال پيش داشتم برام تكرار نميشه و هرچقدر جلوتر هم برم اين امكان كمتر ميشه 

من بجاي اينكه تنهايي با بدبختي زندگيمو بگذرونم ميتونم حتي ب بهترينها هم برسم حالا در كنارش صيغه ي كسي هم هستم كه هم ميتونم بهترين مسافرتهارو برم هم بدون دغدغه زندگي كنم

دوست خود من با همسرش٢٢سال فاصله سني داره 

الان يعني چون همسر دائمشه اون با ي پيرمرد زندگي نميكنه؟

هر كسي ي عيبايي داره 

حالا چون اين مرد زن داره نجس ك نيس

اتفاقا امروز با همين تايپيك فهميدم ك چقدر ماها تظاهر ب دينداري ميكنيم

من نميخوام كار خودمو در قالب دين قشنگ جلوه بدم اما اينم ميدونم ك از خيلي از روابط بهتره كه دورمون پره

حداقل ميدونم ده سال قراره با يك نفر زندگي كنم 

نه هر دو سال ي عشق جديد پيدا كنم

عزيزم اونی که بهش میگی عشق خودت میگی که نمیاد جلو و عقدت کنه و اینجوری فقط داره با احساست بازی میشه ...

من خودمو ميشناسم 

تنها نميتونم 

اگر محرميت با كسي نباشه مثل الان دوسال دوسال بايد عاشق يكي بشم ك لياقتشو نداره و هم ضربه روحي بخورم هم خرجشونم بكنم

اما الان ديگه ميدونم ك من شوهر دارم حالا يا صيغه يا دائم 

و ديگه دنبال عشق نيستم 

سرمو ب كلاساي مختلف رفتن گرم ميكنم و از چيزاي ديگه لذت ميبرم

از طرفي هم ميدونم كه مورد ازدواج خوب حتي يكدرصدم نيست 

من ٥ساله جداشدم 

سه سال حتي دوست اجتماعي هم نداشتم ك بقول خانوادم ي خواستگار خوب بياد ولي يكي از يكي الدنگ تر

الانم بقيه عمرمو بايد ب اين اميد بگذرونم ك چي آخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115881376]مطمعنا ديگه اون شرايطي كه ده سال پيش داشتم برام تكرار نميشه و هرچقدر جلوتر هم برم اين امكان كمتر ميش ...[/QUOTE

عزيزم پول تى شرايط امروز جامعه ؛ خيلي مهمه.و اين يه واقعيته

عشق و اينا هم مال تو فيلماس 

اين نظر منه 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2728

توکه بااون پسره هم صیغه ای نمیشه گف عشق چون اگه عاشقت بودخونه روبهانه نمیکرد عقدت میکرد اون فقط دنبال خوشگذرونی باتوهست پس پولداره رو انتخاب کن حداقل کیف دنیا رو ببری ودرضمن این ازدواجای یکی دوروزی رو ول کنی ودنبال کیس همیشگی باشی به نفعته دوروزدیگه پابه سن بزاری هرکسی نمیادسراغت

الهم صل علی محمد وال محمد

عشق چیه بزار در کوزه ابشو بخور اون اقا اگر دوستت داشت تو رو عقد می کرد

بش بگو یا عقد کن یا برو می خوام برم دنبال زندگیم همین

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2738
خدا حفظشون كنه برات مطمعن باش منم بدم نميومد مثل تو اين شرايطو داشتم

استارتر معلومه صبور هستین،امیدوارم خدا خودش کمک کنه بهترین ها برات رقم بخوره ،من تو شرایط نیستم قضاوت نمیکنم برا خوشبختیت صلوات فرستادم،اللهم صل علی محمد وال محمد

بِنگَر و بِشنو ،بِگذَرو بِه شو 
استارتر معلومه صبور هستین،امیدوارم خدا خودش کمک کنه بهترین ها برات رقم بخوره ،من تو شرایط نیستم قضاو ...

مرسي عزيزدلم❤️

انشالله خدا براي شما هم بهترينارو رقم بزنه  

من به هر كسي كه هر نظري بده احترام ميذارم شايد اگر منم جاي اونا بودم همينارو ميگفتم 

اگر ناراحت ميشم فقط بخاطر خودم و كسايي ك ب ناچار مثل من توي اين شرايط هستنه

منم همينو ميگم  حالا اگر همينا ك نظرشون منفيه جاي من بودن روي هوا طرفو ميزدنو كلي هم ازش ميكند ...

دقیقا 

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   
اتفاقا من برام خيلي مهم بود ك كسي باشه ك دوسش داشته باشم و ازش بچه دارشم چون من عاشق بچه ام&nbs ...

بله درسته حرفات

بین دوراهی بدی موندی کاش یه استخاره باقران بگیری البته ب دست کسی ک واقعا دلش پاکه

سریع تصمیم نگیر ب خودت زمان بده راجع ب هردوشون‌فکرکنی 

من تو امضای هرکی صلوات یاسوره ببینم میخونم و لایکش میکنم🤗
بله درسته حرفات بین دوراهی بدی موندی کاش یه استخاره باقران بگیری البته ب دست کسی ک واقعا دلش پاکه ...

كسيو نميشناسم استخاره بگيره 

اگر ميشناسيد بهم معرفي كنيد 

😔😔😔منم ميخوام همينكارو كنم ولي نميدونم چي بهش بگم كه ضربه نخوره و پيگيرم نشه و خودمم بتونم د ...

اشكال نداره كه نميتوني به عشقت فكر نكنى اتفاقا بايد هميشه فكر كنى مثلا وقتي كه دارى كارت ميكشي و هر چى دلت ميخاد ميخرى به عشقت فكر كن كه اگه با اون بودي الان اين چيزا برات ارزو بود

2706