2737
2739
گاهی حس ششم خوبی دارم البته فقط گاهی حداقل وقتی طرف و بشناسم خیلی تنهام  خییییییییییییلی &n ...

منم حس ششمم خیلی قویه.انگار همه چیزو قبل اتفاق افتادن میدونم برا خودمم خیلی عجیبه یجورایی بهم الهام میشه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
منم حس ششمم خیلی قویه.انگار همه چیزو قبل اتفاق افتادن میدونم برا خودمم خیلی عجیبه یجورایی بهم الهام ...

آره حتی موقعی که می‌خوان سورپرایز بشم حسش میکنم 

گاهی خوبه ولی بعضی وقتا استرس زیادی تحمل میکنم 

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😘اوهوم ولی قیمتش زیاده بیشتر از ده میلیون    هر دو سه سال کوشیک‌میشه

توی گوشت میذاری بدون روسری دیگران میفهمن که

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
آره حتی موقعی که می‌خوان سورپرایز بشم حسش میکنم  گاهی خوبه ولی بعضی وقتا استرس زیادی تحمل میکن ...

من به عینه میدونم ک قراره چه اتفاقی بیفته.مثلا میدونم ک امروز قراره فلانی کجا بره.یا میدونم امروز خواهرم کجاها رفته و حتی چیا خورده.یا اینکه میدونم مامانم چی پخته

بچم اگه الان بره بیرون زمین میخوره همه رو قبلش میدونم😰

2728

من کلی دارم دوا و درمون میکنم تا باردار بشم اما همه فکر میکنن از بچه بدم میاد و همیشه از خوبیه بچه اوردن جلوم حرف میزنن و نصیحتم میکنن

این حقیقتیه که فقط تو دله خودموهمسرمه

خدایا ممنونم ازت ....همه اونایی ک دوس دارن مادر بشن و چشم انتظار نذار... چشم انتظاری خیلی سخته خیلی....خدایا به همه آرزومندات بچه اهل و صالح و سالم بده ... دوست من ناامید نباش

من خیلی کینه ایم تو رو میخندم ولی نقشه هم دارم برا طرف 

میدونم  کارم اشتباهه ولی از اول ک اینجوری نبودم خانواده شوهر این مدلی کردن الانم بشدت از مادرشوهر کینه دارم روز،شماری میکنم تا کتک هایی خوردم ب دست پسرش بزنم ب خودش

هلن ۷۸سابقم ریا نشه   
2740
اسم مشکل من چیه خانومی؟ پایین صفحه 26 نوشتم

راستشو بخواید اساتید ما همیشه تاکید میکنن تا فوق لیسانستونو نگرفتید هرگز به خودتون اجازه ندید که قطعی برای کسی تشخیص بدید،چون خیلی از بیماریها علائمشون خیلی شبیه همه و ممکنه شما اشتباه کنید،یا یه موردی اصلا بیماری نباشه با در نظر گرفتن به سری شرایط و شما توهم بزنید که اون فرد بیماره چون یه سری علائمو داره،منم چیزی که الان تو پیام شما میبینم به نظرم علائم وسواس فکری میاد ولی نمیتونم بگم که حتما اینه،اگه به یه روانشناس حرفه ای مراجعه کنید بهتر میتونه کمکتون کنه

قراره خونمونو پنجره چوبی بزنیم و من اصن دوسندارم اما جون پیشنهاد طرح ساختس از خودم بوده نمیتونم بگم خوسم نمیاد😢😢😢

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌
نه خیلیها دیگران براشون خودکشی میکنن تا باهاشون همکلام بشن تازه طرف کلی فیس وافاده میاد براشون

عزیزم خودت علتشوگفتی چون خیلی مهربونی واطلاعاتت بالاست اوناروناخواسته دچارنفرت وحقارت میکنی ،گاهی لازمه کمی قیافه بگیری وخشن باشی واجازه بدی مثلابهت اطلاعات بدن که درظاهرنشون بدی بلدنبودی وشگفت زده شدی 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
همیشه یهویی عاشق زنا میشم چرا تا حالا عاشق هیچ مردی نشدم😔 البته همسرمو دوس دارم ولی حس عشقو فقط رو ...

این قسمــت همجنــس باز😂😂😂😂✌

یه پسر دارم شر شیطون جیگر بلا    

من از خانواده شوهر نفرت دارم ولی برای مصلحت باهاشون خوش رفتاری میکنم و حتی الکی میخندم.تو دلم فحششون میدم.حالم از همشون بهم میخوره خداوکیلی

راستشو بخواید اساتید ما همیشه تاکید میکنن تا فوق لیسانستونو نگرفتید هرگز به خودتون اجازه ندید که قطع ...

ممنونم عزیزم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.