2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شکمش صافه هیچوقت شکم نمیاره دیگه  خوبه که سیکس پک

الان بگم میگن فک کردی همه لنگ شوهرتن،ولی بیرون ،تو دوست و آشنا اذیت میشم میبینم بهش توجه میکنن.از خودش چیزی ندیدم تا حالا.اصلا اهل جلب توجه نیست حتی تیشرت آستین کوتاه وتنگ هم نمیپوشه بیرون چون میفهمه من اذیت میشم همیشه پیراهن میپوشه.ولی خیلی اذیتم .همش وقتی بیرونه هزار جور فکر میکنم.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
2728
افتضاح اصلا یجوری شده بود ک از خودم بدم میومد و فکر خودکشی به سرم زده بود من ک... نکنه من مشکلی دا ...

جالبه که الان بعد از ۲۶ سال هنوز اون همسایه مون تو همون محله و تو همون خونه زندگی میکنن وقتی از اونجا رد میشم چندشم میشه اووووقم میگیره

جالبتر اینه که مامانم هنوزم باهاشون در ارتباطه و مرتب میره خونشون به خانمش و دختراش سر میزنه و به ماهم میگه بیایین بریم خونه فلانی مثلا بهترین همسایه و دوست مامانم بوده و هست ... در این حد اعتماد 😣😣😣😣

خیییلی وسواسای فکری دارم،خیلی فکرم آشوبه،ولی اطرافیانم حتی به فکرشونم نمی‌رسه که من چه افکاری تو سرم ...

وای عین من

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

من نمیدونستم که مدیریت قوی دارم و میتونم کارها رو راست و ریس کنم و همه رو مجاب کنم از من حرف شنوی کنن. تا اینکخ برادر شوهرم فوت کرد. اونجا فهپیدم که چقدر مقتدر هستم 😂

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2740
نه خیلیها دیگران براشون خودکشی میکنن تا باهاشون همکلام بشن تازه طرف کلی فیس وافاده میاد براشون

اگه میخای اونجوری باشی باید مغرور باشی و خودتو بگیری زیادی مهربون و خنده رو باشی دل میزنی.مثل عسل که خیلی شیرینه و کسی  قدرشو نمیدونه و سریع دل ادمو میزنه

بغض..یعنی خنده های ساختگی...شکنجت بکنن و تو مبادا آخ بگی...
الان بگم میگن فک کردی همه لنگ شوهرتن،ولی بیرون ،تو دوست و آشنا اذیت میشم میبینم بهش توجه میکنن.از خو ...

حساس شدی

شوهر منم واقعیتش همینجوریه 

ولی تا کی میخای همراهش باشی و نگرانش

دیکه یه جاهای خودشون باید اون وفا و محبت درشون نهادینه شده باشه 

با نگرانی هم هیچیو عوض نمیکنی فقط خودتو زجر میدی

از زندگیت لذت ببر شوهرت رو تو خونه وقتی کنارته براش وقت بذار اونم مطمنن فقط حواسش به توه 

سری که درد نمیکنه چییییی ؟؟؟؟ دستمال نمیبندن گل من

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
منم یه درد دارم . تازگیها دارم باهاش کنار میام تا با یه عده ادم جدید آشنا میشم خیلی برام ذوق میکنن ...

شما مشکلی نداری عزیزم..آدمهای متظاهرن اونها....در واقع این آپشن جدید آدمهای این روزگاره....

اگه میخای اونجوری باشی باید مغرور باشی و خودتو بگیری زیادی مهربون و خنده رو باشی دل میزنی.مثل عسل که ...

سعی کردم نتونستم خواستم نه خیلی مغرور ونه خیلی مهربون باشم اما نمیتونم ذات آدم عوض نمیشه ما خانوادگی از این ناحیه بسیار ضربه خوردیم .راهی هم پیدا نمیکنیم