2733
2739
ممنونم عزیزم

خواهش میکنم،بازم اگه دوست دارید بیشتر ازش بدونید عبارتocd یا اختلال وسواس اجباری رو سرچ کنید،اما به نظرم مراجعه به روانشناس بهتر باشه اونجوری برای درمان هم کمکتون میکنن،موفق باشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گوش چپم شنوایی کمتری داره

دو تا بیماری خود ایمن دارم که یکی اش رو جایی نمیگم

میترسم همسرم از من خیلی جوان تر بمونه و منو کمتر دوست داشته باشه

ولی اجازه نمیدم این چیزا اذیتم کنه 

بجاش هی تلاش میکنم آدم قوی تری باشم 

گاهی واقعا خیرخواه نیستم ولی هی خودمون مجبور میکنم مهربون باشم تا عادت کنم به مهربانی 

😁
2731
عزیزم خودت علتشوگفتی چون خیلی مهربونی واطلاعاتت بالاست اوناروناخواسته دچارنفرت وحقارت میکنی ،گاهی لا ...

خب اینم یه حرفیه.

ولی فکر نکنم بتونم تحمل کنم وحرف نزنم ☺اونم چیزیو که بلدم. چجوری ادای کسی رو دربیارم که نیستم  .خانواده خودم عاشقم هستن شوهرم خیلی دوست داره براش حرف میزنم واطلاعاتم بالاست اما دیگران رو نمیدونم چیکارکنم .بعضی وقتها فکر میکنم آدمها یکیو میخوان که فقط گوش شنوا داشته باشه .درد من اینه که توی شهر غریبم وخیلی تنهایی آزارم میده

من به عینه میدونم ک قراره چه اتفاقی بیفته.مثلا میدونم ک امروز قراره فلانی کجا بره.یا میدونم امروز خو ...

خیلی سخته 

بعضی وقتا آدم همش استرس داره 

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

خیلی تو ذهنم حساب کتاب میکنم .گاهی حالم بد میشه با اینکه خیلیییی هن ولخرج و دست و دلبازم همه میگن .اما این جمع و کم کردن کلافم کرده انا هیچکی نمیدونهههه

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
2740
حس ششمت دیگه مثلا فکر میکنی بچه من دختره یا پسر؟

اخه پست دیگمو ریپلای کرده بودی ک مربوط ب خانواده شوهرم میشد

درمورد بقیه هم قویه ولی باید دیده باشمشون.مثلا حتی اسم وفامیل زنی ک پسرخاله شوهرم باهاش ازدواج کرده رو حتی قبل اینکه برن خواستگاری میدونستم خداشاهده قبلش اصلا نه همچین نامی رو شنیده بودم نه دیده بودمش کلا از شهر دیگه ای بودن

ولی حسم درمورد تو اینه ک بچت پسره

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
اخه پست دیگمو ریپلای کرده بودی ک مربوط ب خانواده شوهرم میشد درمورد بقیه هم قویه ولی باید دیده باشمش ...

عه؟ منوجه نشدم کدوم پستت رو ریپلای کردم. ببخشید.

تازه اقدامم دلم پسر میخواد 

البته برای خودم فرقی نمیکنه ها

اما شوهرم خیلی متعصبه ترجیح میدم بچم دختر نباشه

ممنونم که جواب دادی عزیزم

صلوات برای نی نی دارشدنم میخوام.‌ میفرستی؟😘😘😘😘