2737
2734
عه؟ منوجه نشدم کدوم پستت رو ریپلای کردم. ببخشید. تازه اقدامم دلم پسر میخواد  البته برای خودم ...

خواهش میکنم

اگه پسر میخوای یه توصیه ای دارم ک ردخور نداره

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انقدر برادرشوهرم ادم مخرفیه که همیشه منتظرم یه اتفاقبد براش بیفته اونوقت از ته دل براش خوشحال میشم ...

منم حس نفرت از خواهرشوهرم دارم.گاهی فک میکنم اگه اتفاقی براش بیفته خوشحال بشم ولی بعدش از فکرم پشیمون میشم😔

بخدا من هیچ بدی درحقش نکردم ولی اون بدترین کارا  رو با من کرده الانم همش درحال ادامه دادنشه خودش باعث میشه ازش بدم بیاد وگرنه من گذشته ها رو میگم گذشته دیگه ولش کن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3615054/خانومایی-که-راجب-واریکوسل-اطلاعات-یا-تجربه-دارن-کم

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄
2738

یک هفته به پریودی حالم از همه بهم میخوره

خدا واسه هیچ نامسلمونی نیاره

;(

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
چی عشقم؟

ببین باید 3ماه پشت سرهم روز اول دوم و سوم پریودیت صبح ناشتا روغن زود گوسفندی و زیره بخوری(میتونی مثلا تخم مرغ با روعن زرد نیمرو کنی و توشم زیره بریزی) بعدش تا یکسال اگه باردار بشی حتماحتما پسره.یعنی ردخور نداره هرکی اینکارو کرده نتیجه داده من ک حتی یک مورد برعکسشو ندیدم

دو شب پیش سر یه موضوعی خودمو زدم ب غش شوهرم داشت سکته می کرد یه پارچ اب قند درس کرد ب خوردم داد😑

وآای پوکیدممممم

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
دایی عوضیم چندبار بهم دست زد بار آخر زدم تو گوشش ولم کرد ی بار مجبورم کرد بشینم پیشش تو گوشیش فیلم ...

امگار همه یه دایی عوضی به ظاهر مهربون دارن

2706