2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم تیرویید کم کار دارم .بچه داری .برا بچه دار شدن ک مشکلی پیش نمیاد؟

قبل اقدام باید تحت نظر پزشک باشی گلم

من اول بیماریمو کنترل کردم به حد نرمال که رسید ومشکلی نبود اقدام کردم شکرخدا دوتا بچه هام سالمن وهیچوقت حتی یدونه قرصمم فراموش نکردم 

پزشک گفت اگه کنترل نشه امکان سقط هست

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2728
خب سمعک میزاری دیگه ناراحتی نداره، من شوهرم یه گوش صدام میکنه ناراحتم نمیشم میخندیم، بهم دهن گشادم م ...

ن ولش

عشق من که درکم میکنه 😁اولش نمیتونستم باهاش خرف بزنم تلفنی هی میکفتم دوباره تکرار کن

الان خیلیییی عادی شدههه ینی هر چی میگه سریع ج میدم

قبل اقدام باید تحت نظر پزشک باشی گلم من اول بیماریمو کنترل کردم به حد نرمال که رسید ومشکلی نبود اقد ...

مرسی گلم

خدایااا نی نیمو به خودت میسپارم سالم برسون به بغلم 😍😍🤰🤰🤱
من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیا ...

منم  .اینا همه مال زیاد تو خونخ موندنه.شماهم زیاد تو خونه ای؟

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

من قبلنا خیلی خوشگل بودم اما یه مدتیه لاغر وچلوسیده شدم وهمش توی دلم میترسم نکنه از چشم شوهرم بیافتم نکنه نگاهش دنبال زنهای دیگه باشه .

این ترس رو به هیچکی نگفتم وظاهرا خودمو خوب وایده آل جلوه میدم

2738

[QUOTE=115860915]عاشق شکم شوهرمم ولی نمیدونه و بهش میگم شکمتو اب کن.  شکم پشمالوی خودمه [/QUOT

من بهش میگم شیکمو نیگا چه زده بیرون برو ابش کن اونم میگه تقصیر تویه انقدر غذا خوشمزه نده بهم تا اینجور نشم ینی اونموقع ها انقدر دلم قنچ میره 😍😁😁

یبار با شوهرم قهر بودم واسه تمارض برگشتنی از کلاس آژانس گرفتم رفتم بیمارستان یه خیابون جلوتر پیاده شدم تا بیمارستان دوییدم که ضربانم بره بالا رفتم تریاژ پرستار معاینه کرد سریع به یه اقای خدماتی گفت ویلچر بیار ببرش رو تخت.آقا منو میگی سکته کردم ازترس.بردم رو تختو نوار قلبو آنژیوکتو سرمو فشارخونو همه رو گرفت.بعدم بهم دستگاه وصل کرد و اکسیژن گذاشت یه چهار پنج ساعتی بستریم کردن😂😂😂😂خودم یادش میفتم خندم میگیره از کارم.شوهرمم زنگ زدن بهش اومد گفت چرا به من زنگ نزدی بیام باهم بریم بیمارستان.گفتم تو خیابون غش کردم یه آقایی منو اورده بیمارستان😂😂😂از اون روز ادم شده دیگه حرصم نمیده

من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیا ...

واااااای منم مشکل شمردنو دارم همیشه هرجا که میخرم اجسامو دسته بندی میکنم می‌شمارم   

تیکر هدفمه                                                   I never give up 
کبدم...شبا از درد نمیخوابم... همسرم چن روزه متوجه بیماریم شده بهم ریخته و کلافه س...خانوادم نمیدونن ...

واست ۷ حمد خوندم .نگرانش نباش . خدا بزرگه

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

دایی عوضیم چندبار بهم دست زد

بار آخر زدم تو گوشش ولم کرد

ی بار مجبورم کرد بشینم پیشش تو گوشیش فیلم بد ببینم

اگه ی روز از عمرم بمونه میکشمش با دستام خفه.ش میکنم حالم ازش بهم می خوره

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2706