2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشكل استرس بيش از حد دارم بطوريكه تيك ميگيرم با دارو كنترل شده حالا بدبختى دكترم ارديبهشت امسال ف ...

شمام مثل خواهرمنی

به قلبتم کم کم فشارمیاره این قرصا

سعی کن کمش کنی

استرس توهرمدلیه کم کم اگه میتوونی کمش کن این قرصاچیزی روخوب نمیکنه یاثابت میمونه یابدترش میکنه به جاهای دیگه میزنه...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
عزیزم چکارس مگه

مردهزارچهرست😂😂😂 استادموسیقیه

یا شاگرد داره یادرس میده بعدشم تو صداوسیما بخشه موسیقی هست

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
کدوم شهری من توی قم یه روانپزشک معرکه میشناسم .بری کمکت میکنه هی دوز داروت کم‌میکنه تا قطع بشه

تهرانم عزيزم 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
من رقص بلد نيستم😐

منم بلد نیستم و علاقه ای هم به یادگیریش ندارم

به نظرم کار خیلی بیهوده ایه 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2740
میترسم بچه دار شم بچمو دوست نداشته باشم😞

مگه میشه؟؟دیوونه 😄از من که بدتر نبودی .فهمیم دوقلو باردارم خودمو داشتم میکشتم که نمیخام من دوتا.الان جونم براشون در میره.

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞

این فقط یکی از حقیقتایی ک گفتم ...

ما یه اکیپ دانشجویی بودیم ۸نفر ک خیلیامون ازدواج کردیم.

حالا دوسال میش شوهر یکی از دوستام ک اتفاقا همکلاسیمونم بود با اینکه متاهل بودیم یه مدت اذیتم کرد و ابراز علاقه و زنگ و مزاحمتـ..منم از ترس همسرم ک یوقت بلوا نشه دعوای ساختگی کردم و خودمو از اکیپ کشیدم بیرون...😔😢حالا اونا با هم خوشن و میگردن و...

منم مفت مفت دوستامو از دست دادم.بماند ک پشت سرمم کلی حرف و حدیثه😭😭😭

بچه ها خواهش میکنم اینو که میگم سرزنشم نکنید

خودم خیلی داغونم از این کارم

من نزدیک پنج ساله ازدواج کردم،ولی  اسم شوهرمو پنج بارم صدا نکردم،یعنی روم نمیشه صداش کنم 😥😥😥تو چیزای دیگه اینجوری نیستما،یعنی فکر نکنید باهاش تعارف دارم و ازش خجالت میکشم،ولی تو این مورد اینجوریم

خواهش میکنم سرزنشم نکنید 😔

کسی مثل من هست؟

من اینطور بودم ولی منو بخشید البته شوهر آیندس فعلا سال دیگه عقد میکنیم

باز خوبه شوهر شما روشن فکره میتونی راحت حرف بزنی.من شوهرم خیلی بددله.شکاکه.اوایل پدر من دراورد از دسش میخاستم فرار کنم.سنجیدمش تا ادم منطقی نیس منم مخفی کردم.الان با اعتمادی ک بهم داره ازادتر گذاشتم

بچه ها خواهش میکنم اینو که میگم سرزنشم نکنید خودم خیلی داغونم از این کارم من نزدیک پنج ساله ازدواج ...

چرا اسمش قشنگ نیست؟

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
بچه ها خواهش میکنم اینو که میگم سرزنشم نکنید خودم خیلی داغونم از این کارم من نزدیک پنج ساله ازدواج ...

من مادرشوهرمو صدا نمیکنم

٦ساله

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

منم وسواس انتخاب دارم

کافیه یه کاری کنم هی بعدش دنبال تاییدبقیه م خیلی دارم خودموکنترل میکنم که درست بشم...

یااینکه کافیه بایکی حتی به حق دعوا وبحث کنم نمیدونم چرابعدش عذاب وجدان میگیرم ودو روز سه روزبهش فک میکنم...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2706