2733
2734

از تنهایی میترسم😔شوهرم تا ساعت 3یا4صبح سرکاره من تا اون موقع بیدار میمیونم اما به هیچ وجهه نمیخوابم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
 آره من بخش 1 هستم

همه ی اینابستگی به تلقین و...هم داره

شادباش به چیزی فک نکن فکرخودتودرگیرنکنی درست میشه افکارت کم کم...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزم یادم رفت بهت بگم نذار روتون سر این چیزا به هم باز شه و نشون نده حساسی چون دیکه حرفاشو برات ...

بله حرفات کاملا درسته،اینو همیشه با خودم میگم اتفاقا.هیچوقت به زبون نمیارم ناراحتیمو در این مورد .ولی از اخمم میفهمه چون دیگه اون دست خودم نیست.ده ساله ما ازدواج کردیم دیگه منو میشناسه.ولی حرفتو قبول دارم به زبون نمیارم که رومون به هم باز بشه

دوستم داشته باشی یا ازم متنفر باشی فرقی نمیکنه،من همچنان میدرخشم⚽😉💞⑦CR💞
2731

من گذشتم ی ادم دیگه بودم ...شوهرم این نمیدونه چون ظاهرم حفظ کردم و کارای ک گذشته میکردم رو میل نبود.و با گذشته پر از ادمای جوراجور متنفرم..میترسم روزی گذشتم بفهمه.ولی میدونم باور نمبکنه.کاش هیچوقت گذشته ای نداشتم😔😔

چرا خوردی؟،چه مشکلی داشتی مثلا من خیلی زود عصبانی میشمو فحش میدم ناخواسته حس میکنم مشکل اعصاب دارن و ...

من مشكل استرس بيش از حد دارم بطوريكه تيك ميگيرم با دارو كنترل شده حالا بدبختى دكترم ارديبهشت امسال فوت كرد من همينجورى دارم نسخه رو تمديد ميكنم نميدونم چيكار كنم به نظرم تو برو پيش روانشناس كه با مشاوره درمان بشى دارو خيلى عوارض داره من پشيمونم اين داروها رو روابط زناشويى هم حتى تاثير بد داره من اگر ميدونستم اصلا نميخوردم ولى الان نميتونم كاريش كنم يه ذره كمش ميكنم تيك ميگيرم ولى استرسمو كنترل كرده

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2738
من گذشتم ی ادم دیگه بودم ...شوهرم این نمیدونه چون ظاهرم حفظ کردم و کارای ک گذشته میکردم رو میل نبود. ...

من اینطور بودم ولی منو بخشید البته شوهر آیندس فعلا سال دیگه عقد میکنیم

یه روزایی مثل روانیا نسبت به افراد خانوادم توی ذهنم سگ میشم و خشن میشم هی پرو میشم .اما یادم میره

از خانواده شوهرم‌متنفرررررم اما درظاهر خیلی خوبم باهاشون. دقیقاااا عین رفتار خودشون 

من مشكل استرس بيش از حد دارم بطوريكه تيك ميگيرم با دارو كنترل شده حالا بدبختى دكترم ارديبهشت امسال ف ...

ممنون گلی از راهنماییت انشاالله خدا خودش خوبت کنه💚🙏

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤

خیلی غمگینم..دلم میخاد زندگی و غم هاش تموم بشه.. درون من ساز شکسته ای درحال نواختن نت آخر است...

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

پس یذار یه خقیقت در مورد تو بگم  یه بار یه بنده  خدایی در مورد  سگش تایپیک  زد  راجع به دندون هاش سوال داشت میخواست کسی که سگ داره  راهنماییش کنه 

ولی چنان باهاش بد بر خورد کردی کاش یه اسکرین  گرفته  بودم از لحن سر تا بد و عقده ایت، چنان دعوایی راه انداختی که تایپیک تعطیل شد  دلیلش هم این بود که تو از سگ بدت میومد 

اومدم چیزی بگم بهت

گفتم ولش کن ارزشت  از......... هم کمتره

شب خوش

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
من مشكل استرس بيش از حد دارم بطوريكه تيك ميگيرم با دارو كنترل شده حالا بدبختى دكترم ارديبهشت امسال ف ...

کدوم شهری من توی قم یه روانپزشک معرکه میشناسم .بری کمکت میکنه هی دوز داروت کم‌میکنه تا قطع بشه

2706