2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پولدار نیستن از پول تبلیغات شاخ شدن

ما داریم مسابقه میذاریم تو اینستا با هنرای دستمون از این خانوما قیمت میگیریم وحشتناک گرون و بی انصافن همه مون عصبی شدیم این چند روز

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو

من نی نی سایتو به خاطر همین ساده بودنش به اینستا ترجیح میدم، گاهی عکس از خونه ها گذاشته میشه اکثرا سر و ساده و  معمولی ، آدم افسرده نمیشه ، کسی هم پز بده بقیه حالشو جا میارن😆😆😆

یکیش بهار نازه که من عاشقشم ولی از مامانش بدم میاد

یه دروغگوی پر مدعا

اولا که خودشو اصلا نشون نمیداد

بعد که رونمایی کرد تا چادریه

کم کم بعضی جاها چادر سر نمیکرد. بعد زد به چادر عربی و مانتو عبایی‌ . الانم کلا بی چادر. 

کللللل پیجش تبلیغ شده.

بعد بیشتر حرصم از اینه که هر رووووز صبحانه و عصرانه رستوران هستن چون شوهرش شرکت نفتیه و بهشون خدمات میدن. 

ازش کلا بدم میاد. حیف بهارناز 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
2738
الان مشکل دقیقا کجاست

الان مشکل اینجاست که بالاخره 4 نفر اینجا پیدا میشن از فالور باشن.میخوام بدونم انگیزند چیه از لای زدن و قوربون صدقه این جور آدما رفتن.

واقعا یه راهی پیدا کنیم از درآمدزا بندازیمشون. یعنی چی

خدایا ناامیدم نزار
راه در آمدشونه دیگه پیج بانوی شلخته رو فالو کن خیلی ازین تیشان پیشانا بهتره

از اون بدم میاد

زن اخه انقدر کثیف و شلخته؟؟

قرار نیست همه پولدار باشن که! اون کلا بد سلیقه و کر و کثیفه. 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
من نی نی سایتو به خاطر همین ساده بودنش به اینستا ترجیح میدم، گاهی عکس از خونه ها گذاشته میشه اکثرا س ...

دقیقا من افسرده میشم وقتی میرم اینستا.بعد میام نی نی سایت

خدایا ناامیدم نزار
از اون بدم میاد زن اخه انقدر کثیف و شلخته؟؟ قرار نیست همه پولدار باشن که! اون کلا بد سلیقه و کر و ...

نه اتفاقا خیلی شلخته نیس فقط واقعیتای زندگی رو میذاره از صبح که بیدار میشیم که دیگه دوروبرمون برق نمیزنه 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
پولدار نیستن از پول تبلیغات شاخ شدن ما داریم مسابقه میذاریم تو اینستا با هنرای دستمون از این خانوما ...

اتفاقا منم یه کار راه انداختم هرچی تو دایرکت التماس کردم منو تبلیغ کن اصلا محل نزاشت

خدایا ناامیدم نزار
نه اتفاقا خیلی شلخته نیس فقط واقعیتای زندگی رو میذاره از صبح که بیدار میشیم که دیگه دوروبرمون برق نم ...

خونه ما میزنه گلم

چون عادت کردیم شب تمیز کنیم اشپزخونه و خونه رو که صبح با استرس بیدار نشیم

اون کلا شلختست و بی حال 

ببخشید 

2706