2733
2739
خونه ما میزنه گلم چون عادت کردیم شب تمیز کنیم اشپزخونه و خونه رو که صبح با استرس بیدار نشیم اون کل ...

خوشبحالت من که تاشام میخوریم شوهرم میگه سروصدانکنین خوابم میاد ظرفا رو نمیتونم بشورم روزی دوبار جاروبرقی میکشم آخرشم همیشه بچه هام خونه رو پره اسباب بازی و ریزه های غذا میکنن

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
از اون بدم میاد زن اخه انقدر کثیف و شلخته؟؟ قرار نیست همه پولدار باشن که! اون کلا بد سلیقه و کر و ...

عزیزم ساده  نباش.زن  اینقدر  شلخته  افسرده  ست ،حوصله  پست  گذاشتن  نداره.  

اما  ایشون  به  طور  جدی  در اینستا  فعالیت  داره...چون  تعداد  خونه  های  تمیز  اینستا  فراوونه  و  ...اون  خانوم  از روش  معکوس  استفاده میکنه...توهم  توطئه😉😆😅

نور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا منم یه کار راه انداختم هرچی تو دایرکت التماس کردم منو تبلیغ کن اصلا محل نزاشت

پولی ان اونم مبلغای سرسام اور با کلی منت

رایگان که عمرا قبول کنن

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2728