2410
2553

دقت کردید همشون اکثرا پولدارن شوهراشون و مثلا یکیشون امروز اومده نوشته از صبح تمیز کاری داشتیم بعد عکس مبلا و فرشا رو و آشپزخونه رو گذاشته و یه شرکتی که بهش زنگ زده اومده خونه رو تمیز کردن.بعد موندم خودش کجا کار کرده خسته شده.؟؟؟بعد جالبه شب هم استوری میزاره تشکر شوهرم ازم و اینکه من عاشق شوهرم و تکه و...انقدر دلم میخواد بنویسم عزیز تو عاشق پول شوهرتی،پول نداشت از صبح خرحمالی میکردی و بچه رو بهترین مهدکودک نمیزاشت و غذاتو حاضری سفارش نمیدادی ببینم شوهرت و دوست داشتی؟

حالا موندم چرا کلی هم فالور دارن و میان براشون به به و چه چه میزنن و میگن ما عاشقتیم و تو نمونه ای و اگه نباشی میمیریم و بگو برند فرشا و مبلات چین

خدایا ناامیدم نزار

الان مشکل دقیقا کجاست

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

همه اونا تبلیغه

میان هم خدمات میدن. هم جنس میدن بهشون. اگه رستوران باشه چند وعده غذا میدن. آخرش پولشم میدن. تا اینا تبلیغ کنن

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

اون اگه خودش شسته بود که جون نداشت بیاد پست بگذاره...

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

مشکل اونجاست که فالوشون میکنیم 

من که خداروشکر حتی یه پیج اینجوری هم فالو ندارم 

خودمون معروفشون کردیم دودشم تو چشم خودمون میره 

بابا انفالو کنید راحت بشید 

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍

حماقت فالووراست که اونا رو پولدار کرده! 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706