1874
1955
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

103934 بازدید | 2033 پست

من سه سال پیش چار استرس و افسردگی شدم. بی دلیل چون مشکلی تو اطرافم نبود. بعد  حدود 2 سال خیلی کارها انجام دادم تا نتیجه گرفتم. ولی واقعا بدون دارو از اون حالت دراومدم. حالا علاقه داشتین تجربه هامو می نویسم.

بگو عزیزم

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

استارتر عزیز

عاشق کسانی هستم که تجاربشون رو دوستانه و مخلصانه در اختیار دیگران قرار میدن 😍😍🌹🌹🌹

همیشه خودم هم سعی میکنم. همینطور باشم 🌺🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️
1965
1967

من خیلی پزشک متخصص رفتم و انواع و اقسام آزمایش ها دادم ولی دریغ از نتیجه. بعد خودم شروع کردم به مطالعه و گوش داد سخنرانیها زیادی. 

اینا که اینجا مینویسم خیلی واسش وقت صرف کردم. هرکی اهل عمل باشه انشاءالله نتیجه میگیره.

من خیلی پزشک متخصص رفتم و انواع و اقسام آزمایش ها دادم ولی دریغ از نتیجه. بعد خودم شروع کردم به مطال ...

خیلی خیلی ممنون که تجربیاتت رو مینویسی.خدا به زندگی ات برکت بده و دلت رو غرق شادی و خوشبختی کنه.

8

فرد افسرده یه فرد تنهاست. ارتباطات اجتماعیش خیلی کمه. رفت آمد خانوادگیش کم و پایینه. از مردم فاصله میگیره. دقیقا باید برعکس عمل کنه. البته واسش گاهی خیلی سخته ولی باید شروع کنه. تنهایی واسش سمه

الان طوری شده به دلایل مختلف ارتباطات خانوادگی کم شده و این خیلی بده. خواهش میکنم با حداقل امکانات رفت آمد کنید با بهونه های الکی  از هم نبرید. خصوصا اونایی که بچه کوچیک وتنها تو خونه دارن. انسان موجودی که نیاز داره تو جمع باشه. وقتی بخواد زیاد تنها باشه دچار مشکل روحی میشه.