2737
2734
عنوان

نرفتم عروسی خواهرشوهر😑

| مشاهده متن کامل بحث + 36876 بازدید | 447 پست
عزیزم بحث رفتن ونرفتن نیست اگه شما به عمق ماجرا فک کنی اسی داره شوهرشو خورد میکنهدمگه شوهرش اگه مجرد ...

بحث تلاش نیست انگار اولویتهاشون متفاوته اسی میگه چند روز پیش همسرشون ۲۰۰ اجیل گرفته و سر لباس خریدن برای اسی کلا خسیسه و .... بهر حال زن هم نیازهایی داره‌ . بحث من الان اون ترس از خراب شدن زندگیه که تو پست کاربرا هست

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
ولی شوهرش انگار واسش مهم نیست ک عکسم میفرسته واسش میگم اگه شوهر من بود انقد قاطی میکرد ک بهم نگاهم ن ...

😂😂 میخواسته اینکارو بکنه که این لجش در بیاد پاشه بیاد 😂

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه چیزی بگم به نظرم نرفتنت درسته چون عروسی خواهر شوهر خیلی مهمه حالا اگه اسی با لباس قبلیاش بره و به اصطلاح کوتاه بیاد همین خانواده شوهر میگن چول داشتا از قصد لباس قدیمی پوشید ابروی ما رو ببره ولی به نطرم باید از قبل باهاش طی میکردی که اگر لباس نخری من نمیام من خودم اگر عروسی خواهرشوهر یا خانواده درجه یک شوهر باشه باید تک باشم چون خیلی حرف پشت ادم میزنن به این خانم حق میدم نمیفهمم چه طوز بلعصیا میگن خب شوهرش پول نداشته مگه میشه همین اقا مطمین باشین کادو برای خواهرش النگو گرفته فقط نخواسته برای زنش پول خرج کنه قبول کنین 

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 

من به تعداد زیاااادی فامیل دارم که همه دم بخت یعنی سالی سه چهار نفر عروسی میگیرن اونم اقوام نزدیک یا خواهرزاده یا دختر جاری.... سالی یک بار هم یا خواهر شوهر عروسی میکنه یا برادر شوهر

شوهرمم وضعش خوبه الحمدلله تو خانوادم به ولخرجی معروفه منم تنها چیزی که زورم میاد اینه که 2میلیون یا یک میلیون پول به لباس بدم البته تو همه مناسبت میخریدم ولی الان کمدم شده پره لباس مجلسی که یبار پوشیدم و تو مهمونی بعدی قدیمی شده واسه همین تازگیا نمیخرم

از اون طرف خواهرم بیچاره شوهرش صبح تا شب داره جون میکنه تو بالاشهر کرج زندگی میکنه بهترین ماشینم زیر پاشون ولی تماما مال پدر شوهرش که هرچند وقتی ازشون میگیره شوهرشم عین حالا 24 ساعته سره کاره اون خواهرم گفته بود من تازه لباس خریدم بگیر نو مجلس برادر شوهرت بپوش لباس لمه بود ولی خیلیییی بهش میومد برده خونشون خواهر شوهرش گفته بود این لباس در شان ما نیست شوهرشو مجبور کرده بود با حقوق 2/5یالباس 3میلیونی براش بخره لباسه چیزی نیستا مدلش ساده ولی پارچش خیلی گرونه خوب چه واجب؟ که تایک ماه نون خوردن نداشتن

حالا من قراره لباسشو تو عقدی جاریم بپوشم؟😂😂😂لباس من 3 میلیونی اون بد بخت 1/800تومنی

بدجنسم خودتونید

ببخشید طولانی شد

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
2728
نه اشتباه متوجه شدین عروسی که یه شبه تموم میشه میره موضوع بعدشه که شوهرت اینکارتو تلافی میکنه ...

بهر حال اون شوهر هم با حرکاتش از چشم زنش میوفته چرا مرد نباید ترس انتقام و از چشم افتادن روداشته باشه ؟ این ترس یکطرفه زنونه رو درک نمیکنم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

باب اسی دلش از جای دیگه پر از بی توجهی شوهرش از اینکه براش ارزش قایل نبود که عروسی خواهرم میخای چی بپوشی چیکار کنی از اینکه انقدر برای شوهرش مهم نیست گله منده حالا وقتی شوهره یه خانم انقدر نسبت بهش بی اهمیت باشه چه اهمیتی داره که دیگرون چه فکری نسبت بهش میکنن ادم خاص زندگیت وقتی بهت بی توجه بگو عالم و ادمم بهت بی توجه باشن دیگه هیچی برات مهم و ارزشمند نیست حتی عروسی خواهرشوهرت و فکر بقیه نسبت بهت .

پسرم قلبه من چه خوبه که دارمش      
بحث تلاش نیست انگار اولویتهاشون متفاوته اسی میگه چند روز پیش همسرشون ۲۰۰ اجیل گرفته و سر لباس خریدن ...

خب خیلی از زندگیا سر هیچ وپوچ خراب شده تو همین سایت فراوووون 

خراب کردن آسونه این ساختنه که سخته

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2740
من نظر ندادم ولی به بقیه حق میدم میگن که بره میدونی چرا؟ چون اون مرد هیچ وقت نمیفهمه زنش لباس نداش ...

والا انگار اسی بارها قضیه لباس خریدن برای مراسم رو مطرح کرده و از قبل گفته که نمیاد و ... . الانم اتفاقی که افتاده مشابه همون اتفاقیه که کاربرا ازش صحبت میکنن و میترسن اسی مراسم خانواده شوهرش نرفته اگه شوهر اسی هم مراسم خانواده زنش رو نیاد اسی هم میتونه تنها بره مثل الان

خب خیلی از زندگیا سر هیچ وپوچ خراب شده تو همین سایت فراوووون  خراب کردن آسونه این ساختنه که سخ ...

به شخصه زندگی که اینقدر سست باشه رو نمیخوام

به شخصه زندگی که اینقدر سست باشه رو نمیخوام

شما مجردی یا متاهل 

این زن وشوهرن که پایه گذاری میکنن 

پیش ساخته که نیس پول بدی آماده تحویل بگیری 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
اگه من بودم الان از استرس داشتم‌ میییمردم که همچین کاری کردم    

من به جاش استرس گرفتم

امروز مادرم نگاهی بهم کرد گفت خداهرکیو دوست داره بهش دختر میده اون لحظه که این همه بهم افتخارکرد انگار تموم دنیاروبهم دادن خدایا برام حفظش کن 
عزیزم شما نمیتونی زندگی خودت رو با ایشون مقایسه کنی. از کجا میدونی شوهرش پس فردا چطوری باهاش تلافی ...

وقتی کسی نظر میخواد یعنی شعور تفکیک و مقایسه نظرها رو در خودش دیده. حالا بعضی نظرات محافظه کارانه هست و کمی مناسب افرادی که ترسو هستند. بعضی نظرات هم مناسب اشخاصی مثل من که زیر بلیط هیچ کسی نمیرن و سیاست و نظر مردم براشون مهم نیست 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
شما مجردی یا متاهل  این زن وشوهرن که پایه گذاری میکنن  پیش ساخته که نیس پول بدی آماده تح ...

متاهلم ازدواج دوممه ولی با این حال اگه ببینم پایه و اساس زندگیم سست شده نمیمونم .

به نظرم باید میرفتی، حتی با یه لباس ساده و آرایش ملایم و موهای مرتب، ما خانومها که حتما نباید لباس گرون قیمت یا موها و آرایش آنچنانی داشته باشیم تا خوشگل به نظر برسیم! بعدشم وقتی شوهرت پول نداره بهتره همراهیش کنی و کنارش باشی چون دنیا همیشه یه جور نمیمونه و انشالله به زودی پولدار میشید