2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان نظرتون درباره ی اسم محیا چیه

خیلی دوس دارم 

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 
2731

اسم دهه شصتی اینان:صغری کبری خدیجه فریده سکینه عفت عصمت خیریه صفیه فوزیه مریم فرشته معصومه بتول طاهره ......😁😊اسامی کلاسمون بودن

یه لر نمیگه دوستت دارم عزیزم،میگه:لیوتم نازار    یه لر نمیگه فدات شم،میگه:سیقت بام               یه لر نمیگه بهت عادت کردم،میگه:هوکارت بیمه   یه لر نمیگه تو چشام نگاه کن،میگه:سیل مین تیام کو                                                         یه لر نمیگه قربونت برم،میگه:خوم بوم و نذرت
توی کلاس پسرم یکی هست اسمش مهردخت هست ، به نظرم از این اسم جدیدا بهتره‌ مریم سارا 

مریم هیچوقت تکراری نمیشه 

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
مثلا چی

من اسم دختر خودم لیلیا ست گفتم بگم شاید خوشت اومد 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
اتفاقا  خیلییی  هم  بهتره  و شیکترن    اسمای الان   همش به آ &nbs ...

عشقم

شما اسمی نمیپسندی دیگه اسم های دیگران رو بی ارزش نشون نده🌹

همون هایی که اخرش به آ. ختم میشن هم پدر مادرهاشون با هزار تفکر و سلیقه انتخاب کردن 

قرار نیست چون نمیپسندی بد باشند😘

خدایا،مرا آن ده که آن به
2706