2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اسم های قشنگ هم هست که خیلی عجیب غریب نباشه و جدید باشه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
2728

با یکم تغییر قشنگ میشه 

مثلا 

پریسا تو ثبت بزن پریسان 

هم جدیده و هم قشنگ 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2738

هر چی دوست داری بذار الان هم اسمای جدید خیلی قشنگ نیستن 

هر چی بذاری آخرش یکی هس بگه خوب نبود

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
مثلا چی

من برای دخترم خیلی کشتم بگذار ببینم درامشون هنوز یا نه 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

اتفاقا  خیلییی  هم  بهتره  و شیکترن    اسمای الان   همش به آ  ختم  میشه   مثل هم  شده  خنکه      منم  اسم  نیلوفر    فریبا    ارزو    اینا  رو دوس دارم

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
2706