1608
1605
عنوان

چرا بیدارین؟؟؟؟؟

757 بازدید | 108 پست

من که ۵شنبه ها کلا خواب ندارم تا نزدیکای صبح تو نت میچرخم

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

تا ۳ ظهر خاب بودم

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613
1615
خواب همی یارورودیدم.بیدارشدم خوابم نبرد

کدوم یارو؟؟؟؟

خدایا ازت دوتا درخواست دارم اولیش اینکه خانواده ی عزیزمو برام سالم حفظ کنی دومیش اینکه زودتر به جمعمون یه گل پسرم اضافه کنی      

از وقتی همسرم رفته سفر کلا شبا اروم و. قرار ندارم ک بخوابم

فقط 30 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو هر جای جهان باشی،،،برات از دور میمیرم...                            تیکر برگشتن آقامون از سفره...
معده درد دارم حس میکنم سنگینم..  

چاره کار دستشویی رفتنه

1403
کدوم یارو؟؟؟؟

همین که میگه هلوشو بدم دوغشو بدم.والا

هرچیزکه درجستن انی ،انی،،گردرطلب منزل جانی،جانی ،گردرطلب لقمه نانی ،،نانی،،این نکته رمز گربدانی دانی،،هرچیزکه درجستن انی،انی
از وقتی همسرم رفته سفر کلا شبا اروم و. قرار ندارم ک بخوابم

همسر شماهم شبا کنارتون نیستن؟

1614