1542
1578

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

واسه من که عصرهیچی بازنمیشد

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
1546

نه خوبه نتم

این منم🌹    اینم منم🌵     فقط بستگی داره تو کی باشی...😊                                                                                                                                                                   خدایا...از این به بعد اگه دیدی دارم ب کسی روی اضافه میدم،همونجا بزن از وسط نصفم کن،مرسی...☹😐                                                                                                                              اینجا مجازیست و من شمارو نمیشناسم،متاسفم از  اینکه نمیتونم در خواست دوستیه شمارو قبول کنم...🛑😊                               

اره

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
1566
1396