2737
2734
عنوان

این فیلم ونبینید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1297 بازدید | 74 پست

دیر گفتی دیشب دیدم

اینقد نفرین کردم این عبدالمالکو که حد نداشت😭😭

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

وای من عاااشق این فیلم شدم البته خیلییی تلخ بود واقعا اعصاب میخواست ولی حداقل همش دوست داشتی ببینی چی میشه و اینکه میدونستی واقعیه خیلی درگیر میکرد ادمو من که جدیدا رفتم مطربو دیدم نسبت به سینما فعلا الرژی پیدا کردم انقد بد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بجه ها من احساس میکنم فائزه واقعی زندگی خوبی نداشته که حاضر میشه بره زاهدان زندگی کنه چون سیزده سالش بوده و ناپدری هم داشته توی عقد هم باردار میشه عروسی و اینا هم براش نمیگیرن 

منم ریگی ام ولی خیلی مهربونم😕

زاهدانی هستی؟

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
2731
بجه ها من احساس میکنم فائزه واقعی زندگی خوبی نداشته که حاضر میشه بره زاهدان زندگی کنه چون سیزده سالش ...

اره دقیقا اینارو دیگه توو فیلم نذاشتن نشون بدن

فایزه زندگی خیلی بدی داشته

اگر خودتان را به آن راه زدید ، مواظب باشید گم نشوید.  
برو سی دی فروشی برات بزنن رو فلش  ۲ تومن من همینکارو کردم

عه چه خوب😃ببخشید اونوقت اینجوری حلاله؟اون فیلم الان اکرانش تو سینما تموم شده؟اگه هنوز اکران باشه تهیه کنندش راضی نیس که ما قاچاقی از مغازه بگیریم بریزیم رو فلش🤕قبلن اینو شنیدم،دقیقا مثل کپی رایت

2738
عه چه خوب😃ببخشید اونوقت اینجوری حلاله؟اون فیلم الان اکرانش تو سینما تموم شده؟اگه هنوز اکران باشه ته ...

تموم شده عزیزم برو 😁

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
فیلم ضعیفی بود نمیدونم چرا الناز شاکر دوست رو انتخاب کردن. ولی داستانش خوب بود.داستان واقعیش هم تو ز ...

خیر همش عین واقعیت بود موبه مو...من داستان شون رو سالها قبل از ساخت فیلم خوندم.

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
نه. من شهر کردی ام ـ😆 یه منطقه هست اسمش ریگه 😂 نترسید نمیکشنتون 😂😂

نه بابا چه ترسی

من 3 سال زاهدان زندگی کردم عاشق بلوچ هام

تو زاهدان ریگی ها یه طایفه خیلی بزرگن

نصف مسئولین و کارمندای دانشگاه فامیلشون ریگی بود

گفتم شاید زاهدانی هستی و از طایفه ریگی

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
نه. من شهر کردی ام ـ😆 یه منطقه هست اسمش ریگه 😂 نترسید نمیکشنتون 😂😂

یه طایفه ان بین کرمان و سیستان وبلوچستان به اسم طایفه ریگی.و شهری به اسم ریگ

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2706