2733
2734
عنوان

این فیلم ونبینید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1302 بازدید | 74 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب ریگی عضو القاعده بود تو پاکستان. 

درسته ولی وقتی میگیم القاعده و اینا کسی نمیشناسه اما ریگی گور ب گور شده معروفه ماشالله😂

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
2731

اسی مطمئنی فیلمو درست دیدی؟!!!!

داعش نبود گلم ریگی بود

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

منم دیدمش

همش واقعیه 

با روایتی ک مادرشون داشته

هم شهابو میکشن هم فائزه رو

خیلی دردناک بود

بیش از 1146 است...کسی منتظر 313 مرد است...و زمان همچنان در گذر است...آه...مرد شدن چقدر زمان میخواهد

من هفته پیش دیدم و هنوز حالم بده

اتفاقا میخواستم بیام بگم که نبینین ولی گفتم بیشتر کنجکاو میشن هیچی نگفتم

خیلی گریه کردم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.

ریگی ها یه طایفه هستن تو زاهدان

عبدلامالک ریگی رو تو آسمون ایران گرفتن چون با هواپیمای دبی داشته از ایران رد میشده 

عبدالمالک خیلی افراطی بوده معتقد بوده فقط اسلام دین جنگ و کشتنه اون هم دستور میده ک عبدالحمید زنشو بکشه

عبدالحمید بعد کشتن زنش خیلی پشیمون میشه

من انقد دوست دارم ببینم بچه های خواهرم رفتن دیدن گفتن خاله خیلی باحاله تو هم برو ببین،ماهواره نداریم ...

برو سی دی فروشی برات بزنن رو فلش  ۲ تومن

من همینکارو کردم 

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
یه فیلمه ناراحت کننده و غمگین دختره میفهمه شوهرش داعشه ولی راهه برگشت نداره

القاعده

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706