2737
2739
عنوان

روز جهانی خیاط 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 35 پست
یه سقط ۱۵ هفته داشتم که همه وجودم باهاش پر کشید  حالا هم آزمایش دادم لوپوس و انعقادی خون و ... ...

ای وای عزیزم خیلی ناراحت شدم غصه نخور دیگه دوا درمون کن انشالله دوباره باردار میشی و بسلامتی بوقتش زایمان میکنی 

الان تحت تظر کدوم پزشکی ،؟؟؟

اگه تبریزی دکتر شهلا دانایی خیلی با تجربه و دقیق هستش 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
هنرمندا ب منم خیاطی یاد میدین😍😍😘😘❤❤

ای جان عزیزم 

من والله بلد نیستم اموزش این مدلی بدم 😨 

کاش از آموزشگاه شروع کنی اینجوری خیلی بهتر یاد میگیری

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای عزیزم خیلی ناراحت شدم غصه نخور دیگه دوا درمون کن انشالله دوباره باردار میشی و بسلامتی بوقتش ز ...

فعلا رفتم قمری به نظرم خیلی خوبه مخصوصا اینکه هروقت بخوای وقت میده

از دانایی قبل بارداری وقت گرفتم گفتن اس میدیم چهارماه بعدش اس دادن که فلان موقع بیا که اون موقع من باردار بودم و دکتر برای کنترل پیش جدیان رفتم

درسته سقط من ربطی به دکتر نداشت ولی خیلی سربه هوا بود 

فعلا رفتم قمری به نظرم خیلی خوبه مخصوصا اینکه هروقت بخوای وقت میده از دانایی قبل بارداری وقت گرفتم ...

اصلا دکتر جدیان و فراموش کن یه دکتر خیلی معمولیه 

ایشالله این دفعه باردار شدی برو تحت نظر  دکتر فاطمه عباسعلیزاد فوق تخصص حاملگی پرخطره 

2728
اصلا دکتر جدیان و فراموش کن یه دکتر خیلی معمولیه  ایشالله این دفعه باردار شدی برو تحت نظر  ...

آره اگه باردار شدم باید تحت نظر ایشون باشم مطب دکتر قمری فوق العاده شلوغ هست و برای من که شوهرم کارش آزاد هست و میخواد زود ویزیت بشیم برگردیم سخته هی نق نق گوش دادن ۹و نیم اونجا بودم و ۵ عصر ویزیت شدم دیگه شوهرم حسابی مخم و خورد 

کاش این آزمایش های بعد سقط رو روی چکاب اول بارداری بذارن چقدر بهتر هست ...

از شما چه خبر ؟ کارهای طلاقتون تموم شد؟ خیلی براتون ناراحت شدم ...

آره اگه باردار شدم باید تحت نظر ایشون باشم مطب دکتر قمری فوق العاده شلوغ هست و برای من که شوهرم کارش ...

امیدت بخدا انشالله این روزا هرچه سریع تر تموم میشه نی نی قشنگت و بغل میگیری

منم روزای اخره طلاقمه خدا بخواد تموم میشه

شوهرم دوس نداره برم اموزشگاه😔

الهی عزیزم عیب نداره غصه نداره که 

تو اینستا انقد پیج آموزش خیاطی هست با فیلم و عکس و الگو 

2738
امیدت بخدا انشالله این روزا هرچه سریع تر تموم میشه نی نی قشنگت و بغل میگیری منم روزای اخره طلاقم ...

انشالله ازین به بعدت به خوشی باشه 

ما که نمیدونیم شاید تقدیرت قراره خیلییییی بهتر از اینا باشه 😍

سلام میشه منم عضو اون کانال رحم اجاره ای بکنین؟۰۹۳۷۹۱۵۶۲۵۶

سلام من خبلی وقته از اون کانال خارج شدم شرمنده 

سلام عزیزم،چنتا سوال در مورد خیاطی دارم،اومدی لایکم کن بپرسم لطفا

سلاممم بفرمایید در خدمتم

2706