2410
2553
عنوان

روز جهانی خیاط 😍

426 بازدید | 35 پست

روز خیاط رو به همه هنرمندای عزیزم تبریک میگم 

روزمون مبارک 😍😍

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
واقعا مبارک. تبریک به خودم تبریک به شما تبریک به همه

تبریک هنرمندجان 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

واقعا؟؟😍😍😍

روزمون مبارک

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
واقعا؟؟😍😍😍 روزمون مبارک

بله روزت مبارک

سلام خوبین؟ من خیلی از اطلاعات شما در مورد دکترهای تبریز استفاده کردم توی اون تاپیک خواستم ازتون تش ...

سلام عزیزم ممنون شما چطورین

خداروشکر 😍تونستم کمک کوچیکی بهتون کرده باشم 

2714
سلام عزیزم ممنون شما چطورین خداروشکر 😍تونستم کمک کوچیکی بهتون کرده باشم 

ممنون 

چون از شهرستان میام برام اطلاعات شما خیلی با ارزش تر بود 

از اینکه فهمیدم دارین جدا میشین خیلی ناراحت شدم 

ممنون  چون از شهرستان میام برام اطلاعات شما خیلی با ارزش تر بود  از اینکه فهمیدم دارین ج ...

خداروشکر انشالله که مشکل جدی نداشته باشین 

بله متاسفانه قسمت من جدایی بود

خداروشکر انشالله که مشکل جدی نداشته باشین  بله متاسفانه قسمت من جدایی بود

یه سقط ۱۵ هفته داشتم که همه وجودم باهاش پر کشید 

حالا هم آزمایش دادم لوپوس و انعقادی خون و ... دارم از غصه دارم میمیرم میگم یه بچه رو نتونستم نگه دارم از خودم دلگیرم 

حالا جواب ازمایش و ببرم پیش دکتر ببینم چی میگه 

ایست قلبی بود؟

نه وقتی دنیا اومد زنده بود بعدش پر کشید 

سیستم ایمنیم بچه رو پس زده 

من درد داشتم ولی فکر نمیکردم همچین اتفاقی قراره بیفته 

به خاطر کمر دردم رفتم بیمارستان شهرمون عوض اینکه بچمو بررسی کنه قلبش و یه سونو بنویسه یه پماد دیکلوفناک داد و تموم !

تا با درد شدید و با آمبولانس رفتم و معاینه شدم گفتن ۵ سانت بازم و در حال دفع ...

دقیقا ۲۴ ساعت درد زایمان کشیدم و فکر میکردم طبیعی هست ...

2706