2737
2734
عنوان

روز جهانی خیاط 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 35 پست
سلاممم بفرمایید در خدمتم

زنده باشید،

من میخام برم کلاس خیاطی،اموزشگاههای شهر ما اولین گزینشون متد گرلاوین هست،بنظرتون این متد خوبه؟من خیاطی رو مجازی واینستا وگوگل زیادکارکردم،اما خب خیلی اشکال دارم،حتما باید دوختامو زیر نظر یه مربی انجام بدم تا رفع اشکال بشه،بنظرتون چه متدی برم،چیکارکنم

زنده باشید، من میخام برم کلاس خیاطی،اموزشگاههای شهر ما اولین گزینشون متد گرلاوین هست،بنظرتون این مت ...

سلام جانم 

به سلامتی انشالله 

من خودم متدم گرلاوین پیشرفته بود خیلی راضی بودم لباس تو تن میخوابید یعنی گرلاوبن پیشرفته یجوریه اگه اندازه گیری و الگوی لباس و درست انجام بدی پرو خیلی خیلی کمی میبره 

خدایی بگم اکثر مزون دارای باسابقه د خوش دوخت از گرلاوین استفاده میکنن 

البته یه نکته رو بهت بگم الان الگوهای اماده سایز بندیتو بازار رایج شده دیگه کمتر کسی به خودش زحمت دراوردن الگو رو میده ولی بههر حال باید نکات ریز خیاطی رو بدونین که رویهمون الگوی اماده هم انجام بدین 

به نظر من گرلاوین پشرفته متد خیلی خوبیه و متد متریک 

ولی مولراصلا خوب نیست من که خوشم نیومد 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جانم  به سلامتی انشالله  من خودم متدم گرلاوین پیشرفته بود خیلی راضی بودم لباس تو تن ...

والا این مربیا گفتن گرلاوین ،نگفتن پیشرفته یا غیر پیشرفته،فقط یکیشون گفت لقی ها وپنس هاشو کنترل میکنیم رو الگو

والا این مربیا گفتن گرلاوین ،نگفتن پیشرفته یا غیر پیشرفته،فقط یکیشون گفت لقی ها وپنس هاشو کنترل میکن ...

حتما پیگیر باش پیشرفته باشه 

تو گرلاوین معمولی از روی کتاب اموزش میدن اونم خیلی ناقصه خیلی ایراد داره 

ولی تو پیشرفته مربی خودش روی الگوها کار کرده دقیق و کامل یاد میده 

میتونین بگردین و پرس و جو کنین جای خوب برین الان هزینه خیاطی انقدر زیاد شده نمیارزه ادم ریسک کنه الکی جایی بره حیف پولته خوب بگرد کامل پرس و جو کن شده حتی میتونی از فنی و حرفه ای سوال کنی بهت جای خوب نشون میدن

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
ممنونم دوست عزیزم،بابت پاسخگوییتون

❤❤❤❤