2737
2739

دلمه اجیل میوه انار دون شده زله هندونه شیرینی شکلات اهنگ شب یلدا 

هیچی میریم  خونه پدرشوهرم  مرغ میخوریم و اینکه جاریهامم نمیان میرن خونه مادراشون پدرشوهرمم عصبیه و ناراحت😁 اون بالایی ها ارزوهام بودن

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اسم شب یلدا میاد هول ورم میداره دوست دارم امسال خونه مادر بزرگ من بریم اگه این شوهر خودخواهی نک ...

بگو از الان مادربزرگ زنگ زده دعوتمون کرده،همسرتون دوس داره کجا برین؟

2738
😓منکه دختر بودم یادمه میرفتیم هر سال خونه مادربزرگم

عزیز دلممم...ایرادی نداره..اگه خیلی باهاش بحث کنی به خودتم خوش نمیگذره..خب زودتر برین خونه مادر شوهرت باشین بعدش برین خونه مادربزرگت

بگو از الان مادربزرگ زنگ زده دعوتمون کرده،همسرتون دوس داره کجا برین؟

او کاش با این چیزا راضی میشد سر مهمونی پدرمو درآورده اون وقت ممکنه بگه ما نمیریم 

یک اخلاقی داره که

میگه بریم خونه فامیل من بعدم اهل رفت و آمد و آداب خیلی نیستن ولی ما هستیم در حدش .عجیبه با این وضع پررو گری در میاره روز اولشم مادرش میگفت بله ما هم همین طور

😤😤😤😤😤😤😤😤😤

اسم شب یلدا میاد هول ورم میداره دوست دارم امسال خونه مادر بزرگ من بریم اگه این شوهر خودخواهی نک ...

خونه مادر بزرگو از دست نده حتی اگه شوهرتم نیاد خودت برو من پدربزرگا مادربزرگام فوت شدن دلم لک زده واسشون واسه خونشون واسه محبتشون خدا مادربزرگتو حفظ کنه 

من قرار مادرشوهرم اینا رو دعوت کنم که باهاشون اشتی کنم فکر کردم .باسلوق هندونه ای درست کنم . لبو شلق ...

پروفت خودتی

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706