2733
2734
من قرار مادرشوهرم اینا رو دعوت کنم که باهاشون اشتی کنم فکر کردم .باسلوق هندونه ای درست کنم . لبو شلق ...

میخوای بترکونی😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

او کاش با این چیزا راضی میشد سر مهمونی پدرمو درآورده اون وقت ممکنه بگه ما نمیریم  یک اخلاقی دا ...

من اگه جات بودم خودم میرفتم راستش..ی سری چیزارو دوباره نمیشه تجربه کرد مثل خونه مادربزرگ و حال و هواش.. 

2731
2738

دو سال پیش که نامزد بودیم قرار بود خانواده همسرم برای شب یلدایی کادو بیارن.... منو مامانم این سفره یلدا انداختیم. باسلوق هارو خودمون درست کرده بودیم... اون قرمز ها

هم لبو هستن مامانم با قالب قلب در آورده بعد کردیم تو سیخ چوبی

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   
وصعیت اجیل چطور میشه خرید

گرون خواهر گرووون!میشه بیشتر تخمه وگردو خرید،بادام وپسته گرونه دیگه،طرف ما گندم شیر بوداده با کنجد وکشمش وشاه دونه  وگردو وبنه یاهمون پسته کوهی میدادن قدیما،حالا اون رسم بدرد میخوره😊

دو سال پیش که نامزد بودیم قرار بود خانواده همسرم برای شب یلدایی کادو بیارن.... منو مامانم این سفره ی ...

چرا من نفهمیدم لبو کدوماست

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
میخوای بترکونی😂😂😂

یه جورایی میشه گفت اولین شب یلدایی هست که خونه خودمم . از الان لیست خرید اماده کردم منتظر حقوقم به قول همسرم ذوق شب یلدات منو کشته . بنظرم همین چیزاست بهونه واسه دورهم بودن خاطره شدن روزای خوب 

به نام خدا من هیچی چون شوهرم شیفته پسرمم کوچیکه نمیزاره کاری کنم میخواستم دخترم رو ببرم شهربازی ک ...

آخی عزیزم، شهر بازی اگه تونستی برو شایدپسرتم آروم بمونه،بزار واسشون خاطره خوش بمونه،اگرم خونه موندی بزن وبرقص واسه دخترت راه بنداز واسش سفره بچین خوش بگذرون 

من وقتی اسم شب یلدا.یا عید یا هر مناسبت دیگه ای که میاد قلبم به شدت میگیره😞😞😞دوسدارم این روزا هیچ وقت نرسه هیچ وقت نباشه..برای حال دلم دعا کنین...من با عشقم زندگی میکنم.تو این مناسبتا ازش جدا میشم.اون میره خونه مامانش...منم خونه مامانم...خیلی سختمه خیلی..البته یه شب قبلش یا یه شب بعدش واسه خودمون یلدا میگیریم...ولی چه فایده😞😞😞😞😢😢😢😢

یه جورایی میشه گفت اولین شب یلدایی هست که خونه خودمم . از الان لیست خرید اماده کردم منتظر حقوقم به ق ...

ما رسممونه اولین یلدایی عروس خونه خودشو مادر عروس میاره واسش یه تیکه هم طلا میخره واسش

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2706