1600
1480
عنوان

وارش

394 بازدید | 30 پست

چقدر از شخصیت شوهر وارش میر علی خوشم اومد 

باعرضه 

کلا فیلم قشنگیه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.

میر علی ن عشقم یار ممد 😂😍❤️

با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه   

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546
8

میر ولی نه میرعلی 

اونم یارمحمده 

چی میبینی عشقم؟

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.

اسمش مگه عوض شد؟؟!

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن فعلی 65 👉وزن هدف60❤ تا عید💪                                                تیکر تولد 2سالگی پسرعزیزمه😍💙

یار ممد با وارش ازدواج کرد مگه زنش دیشب نمرد😑

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه این ماه تیکرم واقعی بشه 😍      منم نی نی دار شده باشم 😍               مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.                         یعنی میاد روزی که منم تیکر بزارم 😍 روز شماری کنم تا بدنیا اومدن فندوقم 🤰                                            خدایا نذار حسرت ی دل به کنجد بمونم 😔                      
1563
یارممد منظورته دیگه😁

یکیتون امتحان‌کنید‌ببینید با وای فای ب فی ل ت ر شکن وصل میشید یا اینستابا وای فای خونه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولده خودمه امیدوارم‌ یه روز تیکر تولد‌ نی نی عزیزمو اینحا بزنم.الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد‌یه‌کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

فیلمش اگه جدید بود خوب بود ولی هدفشون یه چیز دیگست!!

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن فعلی 65 👉وزن هدف60❤ تا عید💪                                                تیکر تولد 2سالگی پسرعزیزمه😍💙
1547