2733
2734
عنوان

چرا میگن نباید تا ۳ ماه ۴ ماه ب کسی گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2667 بازدید | 145 پست
اه اه اه اه حالم بد شد من 18 سالمه بچه دومم چهار ماهه حاملم دوستم دوهفته پیش زنگ زد راسته دوباره حام ...

چه بیشعور بوده، حالا انگار تفحه چکار کرده حامله شده بوده من جای تو باشم قطع رابطه میکردم دیگه بهش زنگ نمیزدم

من اولیموبی لی مثبت شدهمه فهمیدن

دومیموتاسه ماه نگفتم

چون دوست داشتم سقط کنم ولی منصرف شدیم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم نکه دوتاسقط داشتم و حاملگی هام پر خطره ترجیح میدم به کسی نگم چون خدایی نکرده چیزی بشه یک مدت ...

عزیزم بخدا من بچه مو ۳۳ هفته به دنیا اوردم به دلیل نارس بودن از دست دادم دقیقا همین حرفارو به منم میزدن میدونم چی میگی قشنگ درکت میکنم 

انشالله خدا یه نینی صحیخ و سالم به زودی بهت میده به کوری چشم حسودات

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
تیغه رو نمیدونم چرا توی ان تی نگفت توی سونو هم هیچی ننوشته از ان بی توکل بخدا  ممنون عزیزم از ...

ن صددرصد زده seen  یا prezent   خواهرم این مراحلو رد کرد کلن انقدر تحقیق کردم ک مطمّنم سالم و سلامته

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
2728
اره عزیزم بخدا سالمه اینا همش یه سری استرس بیخوده که مادر باید تحمل کنه بچه هات سالم بدنیا میان خیال ...

ممنون عزیزدلم بابت دلگرمیت😘😘

والا از دیروز که آزمایشگاه زنگ زده گفت سل فری اومده و دکترم نیست اعصاب واسم نمونده

با حرفای شما خیلی آرومتر شدم خدا بچتون رو واستون حفظ کنه🙏🙏🙏🙏

چه بیشعور بوده، حالا انگار تفحه چکار کرده حامله شده بوده من جای تو باشم قطع رابطه میکردم دیگه بهش زن ...

آره منم خیلی ناراحت شدم آخه اوایل نمیخواستی بفهمه کسی یه چیزی ماه نهم؟ 

اونم تازه دوهفته پیش از ش پرسیدم باز اگه نمیپرسیدم یه چیزی

خوبه منم بچه دومم حاملم خدای ناکرده بی بچه هم نیستم بگم مثلا باخودش گفته من بچه ندارم یک وقت ناراحت نشم خیلی بهم برخورد 

من یه مادر شاد وپر انرژی وجوانم   تو بچگی فکر میکردم سی سالگی یعنی آدم خیلی پیر میشه کم کم فهمیدم بابا 30 که اوله جوونیه 😁😁بعد الان فکر میکنم نه من تو 30 سالگی یه داماد دارم واحیانا تا35 سالگی نوه دار میشم😬😬دلم میخواد از اینجا بریم تا دخترم بتونه بچگی کنه نه اینکه بچه بزرگ کنه😢😢😢من قربانی یک رسم مسخره هستم... تو خانوادمون هیچکی زیر 20 ازدواج نکرده ولی منو امتحانی تو بچگی شوهر دادن وبعد این آزمایش فهمیدن کارشون غلطه ودخترای بعد از منو مثلا دختر خاله هامو اینارو گزاشتن بزرگ شن بعد عروسشون کنن  ولی من به خاطره دخترم میجنگم ونمیزارم اونم تجربه های تلخ منو تجربه کنه😍😍😍 چه خوبه اختلاف سنی با بچه هام کمه ومثل یه خواهر بزرگترم براشون تا مامان چون حرفشونو میفهمم چون با پسرم 16 سال اختلاف و دخترم که خرداد به دنیا میاد 18سال اختلاف سنی دارم🌷🌷🌷من یاد گرفتم نیمه پره لیوان ببینم مثلا فداسرم که شوهرم صبح ساعت 7 میره شب ساعت 9 برمیگرده ونمیبینمش در عوض اینجوری اون قدر پول داریم که بتونیم تو رفاه باشیم ای ام یک زن مهرباااان ودلسوز امضام طولانی شد هنوز درمورد پسرم ننوشتم خخخ حالا انشالله امضای بعدی دخترم پسرم عاشقتونم
آره واقعا من بعد سقط هام جرئت نمیکردم به بچه کسی محبت کنم چون بلافاصله میگفتن ایشاالله خدا یکی هم به ...

اره دقیقا من تو این‌وضعیتم،البته سقط نداشتم،ولی متاسفانه بنا ب دلایلی خانواده شوهرم میدونن،تو درمان هستیم

2738
یسریا مشکل  دارن باخانواده همسریا حالا بقیه اونا هیچی. ولی توحالت عادی اونایی ک نمیگنو خوشم نمی ...

وا چرا؟

من و همسرم فقط به خونواده هامون گفتیم

چون خواستیم از همه نظر خیالمون راحت شه

تو دو ماهگی سقط شد...پس چه بهتر که کسی نمی دونست

اگه می دونستن هزارتا عیب و ایراد روم میذاشتن

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
وا چرا؟ من و همسرم فقط به خونواده هامون گفتیم چون خواستیم از همه نظر خیالمون راحت شه تو دو ماهگی ...

چراشو توکامنتای بعدی گفتیم .خیلی درگیر حرف بقیه نیستیم یکیش این بود.

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

من وقتی ۲ ماهم بود به شوهرم گفتم اونم به پدر و مادرش گفت بعد از ۱۲ هفته ام به بقیه گفتیم باردارم

اما اگه یه دفعه دیگه باردار شدم تا ۴ /۵ ماهگی به کسی چیزی نمی گم حتی جنسیتش و تا دنیا نیومده به هیچکس نمی گم 

سر پسرم هر کسی می رسید می گفت اسمش بزار فلانو....

من نگفتم كه برم سونو قلب بعد بگم چون الان احتمال حاملگي پوچ و سسقط زياده

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2706