2737
2739
عنوان

چرا میگن نباید تا ۳ ماه ۴ ماه ب کسی گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2678 بازدید | 145 پست

منم تو هفته هشتم هستم.به کسی نگفتم حتی پدرم

نذاشتم شوهرم به مادرش بگه

آخه به نظرم تا سه ماه هنوز خیلی چیزی قطعی نیست

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
من سر هزدو بعد بی بی چک به همه خبر دادم

من اون موقع هایی که توهمم می زدم به همه می گفتم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هزارتا دلیل اول اینکه اصلا امکان داره بی بی چک مثبت کاذب نشون بده مثه مال من دوم اینکه تو چند روز ...

آره واقعا من بعد سقط هام جرئت نمیکردم به بچه کسی محبت کنم چون بلافاصله میگفتن ایشاالله خدا یکی هم به تو بده یا ایشاالله روز تو یا کلا میترسیدم بچشون یک چیزی بشه بگن من چشمش زدم پیش اومده که میگم

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!

نمیدونم من بد می دونم زود بگم . شاید افکار قدیمی دارم . اگه جا داشت تا یه ماه بعد به دنیا اومدن بچه می گفتم که نمیشه😁

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
2731
ریسک ۱ به ۱۱۰۰ بود ولی چون دوتا بچه هست دقیق نیست التماس دعا عزیزم🙏

کلی آدم دور ورم دیدم ریسک داشتن بچه سالم بوده حتی ۱ ب ۸ دیدم سالم بوده ببین اگر تیغه بینیش تشکیل شده ک دگ اصن نگران نباش انشالله هردوتا فرشتتو صحیح و سالم بغل میگیری☺

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒
آره. به نظرم بیشتر از پدر و مادرها ضرورتی نداره. بالاخره میفهمن دیگه. مثلا بدونن یا ندونن چه فرقی می ...

نه بابا منم اولش ک گفتم لااقل پدرمادرا یا مثلا خواهرا ادم بگه ... اینکه ادم تو شرایط عادی ک هیییچ مشکلی نیست نگه رو میگم مسخرس..هرچند ک میگم بازم چشم نداشته باشن ببیننم مهم نیس چیز خاصی نیست ..همه اینا ب شرطیه ک باعث بهم خوردن زندگیت نشن وگرنه حرف ک باد هواست بزنن. چ جاری بزنه چ خواهر برادر خود ادم ...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

مبارکت باشه..نمیخوام دلت خالی بشه..یعنی خودت رو اصلا مقایسه نکن...ولی ون پرسیدی میگم...من به شخصه به خاطر چشم زخم نمیگم...به خاطر این نمیگم...که اگر خدایی نکرده اتفاقی افتاد...تو اوج ناراحتی و نگرانیت سوال پیچ نشی...یا برات حرف در نیارن...چی شد...چرا شد...مشکل از کی بود...کی میخواین دوباره اقدام کنین...دکتر رفتی...چی گفت...برای چی...نمیتونی مدام هم جواب به تو چه بدی...باید جواب بدی...یا فاصله بگیری...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
خداروشکر سالم بود بچه شما دعا کنین خدا بچه هامو واسم نگه داره سالم و سلامت جواب سل فری اگه بد باشه ...

اره عزیزم بخدا سالمه اینا همش یه سری استرس بیخوده که مادر باید تحمل کنه بچه هات سالم بدنیا میان خیالت راحت من و همسرم انقدر استرس کشیدیم تا شونزده هفتم شد آمینو شدم تا جوابش اومد بخدا داغون شدیم چقدر استراحت کردم بعدش زنگ زدن گفتن بچه سالمه، بعد از چندوقت منشی سونوگرافی زنگ زد ازم پرسید جواب آمینو چی شد من گفتن خوب بود مشکلی نداشت گفتم برا چی میپرسین باورت میشه گفت دکتر داره تحقیق میکنه ان تیای بالا رو حتما جویا میشه که جواب ازمایش چی شد چون ان تی بالا از نطر علمی هنوز ثابت نشده که حتما دلیل بر وجود مشکلی در جنین باشه اینا خودشونم دارن تحقیق میکنن ما فقط موش آزمایشگاهی بودیم

2740
من خودم نکه دوتاسقط داشتم و حاملگی هام پر خطره ترجیح میدم به کسی نگم چون خدایی نکرده چیزی بشه یک مدت ...

ببخشید یه سوال داشتم.چون گفتید حاملگی پرخطر داشتید.من خونریزی و لک بینی داشتم.البته قلبش تشکیل شده

به نظرتون چقدر احتمال موفقیت هست؟

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
واقعا؟الان من کار بدی کردم؟

بنظرم نگی بهتره،اونم خانواده شوهر ،میدونی،اکثرا میمونن تا ۳ ماه بچه سفت و سخت بشه،از سلامت اطمینان وپیدا کنن بعد میگن،حالا ک دیگه گفتی هر روز واسه خودتون صدقه رد کنید،فکر بد نکن،انشااالا بسلامتی نی نی میاد،وتسه ماهم ک چشم انتظاریم دعا کن گلم،دعاتون زودتر قبول میشه

کلی آدم دور ورم دیدم ریسک داشتن بچه سالم بوده حتی ۱ ب ۸ دیدم سالم بوده ببین اگر تیغه بینیش تشکیل شده ...

تیغه رو نمیدونم چرا توی ان تی نگفت توی سونو هم هیچی ننوشته از ان بی

توکل بخدا 

ممنون عزیزم از دعای خوبت❤💋 انشالله

ببخشید یه سوال داشتم.چون گفتید حاملگی پرخطر داشتید.من خونریزی و لک بینی داشتم.البته قلبش تشکیل شده ...

خیلی گلم اگه استراحت مطلق کنی و خیلی مراقب باشی و شیاف قرص و آمپولای دکترم مصرف کنی حتما میمونه

خیلی اینجوری دورم دیدم که بچه هاشون دنیا اومده

خدا جونم خودت دادی بهم، خودت هم برام با عافیت نگهش دار! دیگه امتحانم نکن!
2706