2733
2734
عنوان

چرا میگن نباید تا ۳ ماه ۴ ماه ب کسی گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 145 پست
 ولی من الان خیلی خوشحالم که کسی نمی دونست مهم نیست دیگران چه فکری می کنند ولی بعضی وقتا یه سر ...

واقعا بعضی حرفها دل میسوزونه یه بنده خدا چهار بار سقط کرد با این که عروس فامیل بود کلی داستان پشتش آوردن و جلوش حرفهایی میزدن که دلشو بسوزونن این دفعه به هیشکی نگفت تا هفت ماهه که حامله بود شانسی دیدنش فهمیدن بارداره

هرچند من اون موقع که اقدام نکرده بودم شوهرمم بچه نمی خواست عمه شوهرم یهو چنان بهم توپید که چرا بچه نمیاری کم مونده بود بگه نکنه نازایی😡😡😡

اگه مردم یاد بگیرن تو زندگی بقیه سرک نکشن دنیا گلستون میشه به خدا

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
من باردار شدم دوس داشتم ب همه عالم بگم ولی مادرشوهرم اینا نزاشتن😐😑 حتی همسایه هامون آخرای بارداری ...

به نظر منم بهتره گفته نشه

اما خودم خیلی دهن لقم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بعضی حرفها دل میسوزونه یه بنده خدا چهار بار سقط کرد با این که عروس فامیل بود کلی داستان پشتش آ ...

خدا هیچ کدوم از این ها رو بی جواب نمیذاره

من نمی دونم بهشون چی میرسه اگه من بچه دار شم؟

هر وقت منو می بینن میگن نی نی نداری

ای کاش واقعا انقدر آدم فضول نداشتیم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
خدا هیچ کدوم از این ها رو بی جواب نمیذاره من نمی دونم بهشون چی میرسه اگه من بچه دار شم؟ هر وقت منو ...

موافقم باهات شوهرم همیشه میگه بزرگ ترینایراد مردم ما اینه که تو زندگی هم دیگه سرک می کشن و میخوان دخالت کنن

من اگه حامله بشم خیلی ها خوشحال میشنبهجز خواهرشوهرم میدونم بفهمه هی میخواد اذیت کنه منو واسه همینم موندم اگه حامله بشم به مادرشوهرم که خیلی ذوق داره بگم یا نه

2728

بعضیا میگن چشم میخوریم بچه میوفته من بعد سونو اول که قلبش رو دیدم به خانواده درجه یونو دوم به بقیه گفتم
ک گفتم بعد س

یه روز میاد....یه روز خیلی قشنگ....                            یه روزی که حتی فکرشونمیکنی...                             یه روزی که همون لبخند بزرگ میشینه رو لبهات💋         اون روز دلت هم شاده،چون همون زندگی که آرزوت بوده به روزهات پاگذاشته....☺                                  فقط صبر داشته باش. میرسه اون روز...میرسه اون لبخند...                                                             حالا برای امتحان جلو آینه یه لبخندبه خودت بزن. تو لایق همه چی هستی...😍 

بخاطر اینکه منم روز اول به همه گفتم وقتی سقط شد انقدر پدرومادرم ناراحت شدن و مامانم همش گریه میکرد خیلی دلم سوخت که نتونستم یه نوه سالم براشون بیارم.اطرافیانم ههمش استرس میدن که چی شد حامله نشدی اینکارو بکن اونکارو بکن واقعا روی مخن.منم تصمیم گرفتم که دیگه تا از سالم بودنش مطمئن نشدم به کسی نگم البته فعلا تو اقدامم اگه خدا بخواد و بهم یه نی نی سالم بده

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
موافقم باهات شوهرم همیشه میگه بزرگ ترینایراد مردم ما اینه که تو زندگی هم دیگه سرک می کشن و میخوان دخ ...

چرا باید اذیت کنه؟

چرا باید اذیت کنه؟

تا یه اتفاق خوب واسم میفته تا میام یه لبخند بزنم یه جوری زهرشو میریزه خوشش میاد اعصابمو خورد کنه کلا حسوده

الان من زن داداشم بارداره خیلی هم خوشحالم تا فهمید زنگ زده شوهرم پرش کرده تا گوشیو قطع کرده شوهرن برگشته میگه تو میخوای مادر بشی تو نمیتونی بچه بزرگ کنی عرضه نداری باید خودم مواظبش باشم😐😐😐منو میگی چشام گرد شد ببین چیا گفته اینم توپش پر شده

کلا سر هیچی تبریک نمیگه همیشه هم اصرار با اینکه ازم بزرگتره سنش ازم کمتر میزنه خوشگل تره باهوش تره خاص تره و منم باید از داداشش طلاق بگیرم

منم به خاطر شوهرم هیچی بهش نمیگم چون میدونم با شوهرم بحثم بشه خیلی خوشحال میشه

همیشه میگم کاش شوهر کنه دست از سر من برداره بره با طرف شوهرش مشغول بشه

2738
تا یه اتفاق خوب واسم میفته تا میام یه لبخند بزنم یه جوری زهرشو میریزه خوشش میاد اعصابمو خورد کنه کلا ...

ببخشیدا ولی فکر کنم از نظر روانی مشکل داره

انشاالله زود ازدواج کنه از دستش راحت بشی😃

ببخشیدا ولی فکر کنم از نظر روانی مشکل داره انشاالله زود ازدواج کنه از دستش راحت بشی😃

اینو همه میگن با مشاور هم حرف زدم اونم همینو میگه به شدت حسودی می کنه خدا از دهنت بشنوه خدا کنه یکی خر شه بیاد بگیردتش خودشم شدید دنبال شوهره

اینو همه میگن با مشاور هم حرف زدم اونم همینو میگه به شدت حسودی می کنه خدا از دهنت بشنوه خدا کنه یکی ...

ایشالله ایشالله😃😃