2737
2734
عنوان

چرا میگن نباید تا ۳ ماه ۴ ماه ب کسی گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 145 پست

من سه ماه تموم شد به خانوادم گفتم چون کل سه ماه لکه بینی داشتم و ای وی اف هم بودم نمیخواستم نگرانشون کنم

چون ازشون دور هم هستم کاری از دستشون برنمیومد

خانواده شوهرمم هنوز ندیدم که بگم الانم ان تی بچم بالاست سل فری دادم 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر اينكه بعضي أزمردم ما مفت حرف زنن اگه خدايي نكرده سقط بشه باتوجه به اينكه بعدازسقط حاملگي ديرترصورت ميگيره انرژي منفي ميدننننننن ول نميكنن تادوباره طرف حامله بشه

چون اگه خدایی نکرده اتفاقی بیفته دیگه ولو نمیکنن اینقدر پشت سرت حرف میزننو برات دل میسوزونن 

اعصابت خورد میشه

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2728

من بعد تشکیل قلب گفتم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
من 6ماهم بود اصلا شکم نداشتم.

وای من رفته بودم برای زایمان، شهر غریبم، تنها نشسته بودم تو سالن، شوهرم رفته بود لیست بیمارستان رو بخره

چند تا خانم کنارم نشسته بودن، گفتن همراه زائویی😁گفتم نه خودم زائوام😁😁😁گفتن وا کو پس بچه ت😂😂😂

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
واقعا؟الان من کار بدی کردم؟

نه اصلا...منم قلب بچه زد گفتم ب مامانم اینا...حالا سقطم میخواست بشه خب شده بود دیگه ی چیز طبیعیه ...من نگران حرف بقیه نبودم

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2740

من خودم هر دوتا را بعد بیبی گفتم ولی بنطرم تا دوماه نگی بهتره چون زود میفهمن هی سراغ میگیرن و میگن زاییدی؟؟نزاییدی؟؟چقدر طولانی شد بارداریت؟؟ولی دور که بگی تا بیان همه بفهمن ۳ماهته و تا بیان حساب کتابت بکنن زایمان کردی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

من از چشم زخم نمیترسم. ولی کلا برعکس فکر میکنم. چرا چیزی که مربوط به خودمه رو باید به همه بگم؟ علتی داره که همه باید خبر داشته باشن که باردارم؟ حوصله نظریات اطرافیان و اینو بخور، اینو نخور و این طوری بشین و این طوری بخواب و ... رو ندارم. دوست دارم سرم به کار خودم باشه

به خاط اینکه سه ماه اول ادم استرس داره که بچه سالم باشه سونوهاش خوب باشه بمونه بعد حالا بگی هی همه نظریه میدن میپرسن دهنو سرویس میکنن هی برات تعیین جنسیت میکنن کاری به چشم زخم و اینا نداره ادم میخاد اعصابش اروم باشه

من خودم بارداری اولم پوچ بود ۱۰ هفتگی سقط کردم

همون اول ب همه گفته بودم 

حرف و حدیث شروع شد اصلا شرایط خوب نبود 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
واقعا من فازشونو درک نمیکنم

همون دیگه ...این خیلی ضایع بود ب نظره من...خجالت میکشی> ؟ چشم میزنن؟ کی  چشم میزنه اخه چیو میزنه اصلا   

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه