2737
2734
عنوان

چرا میگن نباید تا ۳ ماه ۴ ماه ب کسی گفت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 145 پست

هر کسی اختیار خودشو داره یکی دوست داره میگه یکی هم صبر میکنه دو سه ماه گذشت میگه چون بیشترین سقط زیر سه ماه اتفاق بیفته شاید کسی دوست نداره به دیگران. توضیح بده  .

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم یک ماهم نشده بود شوهرم به همه گفتم.بیشتر بخاطر این میگن که تا 3 یا چهار ماه درصد بیشتری واسه سقط بچه وجود داره

آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت رو برای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !

عزیزم هرکی بنا ب شرایطش تعین میکنه کی بگه من خودم بارداریم اول دوقلو بود ۲۰روز استراحت بعد یکیش سقط شد دکتر احتمال سقط جنین دومم داد منم مجبور شدم دیر بگم تا اینکه فقط ی جنین موند من ۴ماهگی گفتم همه گفتن چقد دیر ترسیدی چشم کنیم و اینا اما من فقط لبخند میزدم بهتره زود قضاوت نکنیم من اصلا ب هیچ کس نگفتم دوقلو بود و چ مشکلایی داشتم و تا اخر بارداریم با استرس بودم

مثلا جاری من وقتی 5-6 ماهش شده ب مادرشوهرم اینا گفتو ماام فهمیدیم..!!!! خییییلی برام مسخره بود..بااینکه هیچ مشکلیم نداشت میومد میرفت خونشون .شبا میخوابید....

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2740
منم قصد دارم اگه باردار شدم تا ۳ ماهگی نگم چون شاید خدایی نکرده نموند نمیخوام کسی متوجه مشکل بشع یا ...

واقعا درک نمیکنم بعضیام تو ۶ ۷ سقط میکنن حالا نباید بگی؟

واقعا؟الان من کار بدی کردم؟

نه چرا کار بدی کردی .آن شالله به سلامتی هم فارغ بشی

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

اخه معلوم نیس بمونه زود جار بزنن

من یک ماه و نیمه سقط کردم قبلش به همسرم گفتم به مامانت نگیم ممکنه نمونه هی گیر داد همچین که گفتم سقط شد به نظرم خیلی ضایع بود حالا اگه شانس بیاریم نگن مشکل داره

مال من طبیعی سقط شد مشکلیم نداشتم