1600
1541
عنوان

درددل

92 بازدید | 17 پست

توزندگی پول براتون مهمتره یا همسرتون . اگه دیدید همسرتون تمام تلاششو برا زندگی میکنه ولی نمیتونه براشما خونه بخره وشما باید مستاجربمونید حتی تا اخرش بازم همسرتون وآرامش مهمتره؟ من شوهرم خیلی تلاش کرد ولی نمیشه من تصمیم گرقتم با همین حقوق کارمندی توخونه مستاجری بگذرونم چون تلاششو دیدم ولی وقتی نمیشه باید چکارکرد  اینجوری داریم اجاره میدیم ولی لذتم نمیبریم مگه دنیا به پای کی مونده

هردوش مهمه ولی وقتی تلاش میکنه نتیجه نمیبینه خب طبیعیه.بعدشم من دائما با این خودمو اروم‌میکنم که من تنها نیستم الان همه مشکلشون همینه.بعدشم خدا خیرت بده خونه که سهله.خیلیا تو نون شبو خرج عادی زندگیشون با وضع این اقازاده ها موندن

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

قرار نیس همون مقدار خونه پول داشته باشید که یه خونه وام دار بگیریدیکمشم مستجر رهن توش میشینه جمع میکنید یمدت سختی میکشید ولی درست میشه

ترجیح میدهم به ذوقِ خویش دیوانه باشم تا به میلِ دیگران عاقل...
1546

منم مثل شمافکرمیکنم.گوربابای دنیا.دورروز زنده ایم کنارهم خوش باشیم چراحرص مال دنیارو بزنیم دورازجون فردا بیفتیم بمیریم یکی دیگه لذتشو ببره.

بعدشم مردهرچی بیشتربدهکارباشه بهتره، چون کمتر میره سراغ الواتی

1432

کم ولخرجی کنید من دختر عموم خونه نداره بادوتا بچه ماهی یه تومن کرایه خونه هرسال وسایل خونشو عوض میکنه خب معلومه ۲۰ سال دیگه ام نمیتونه خونه بخره

نه عزیزم یعنی لحظه حال و دریافت و شاد باشم

خب دیگه وقتی ازدواج میکنیم باید ملاک هامون رو بسنجیم من دوستم صرفا بخاطر پول با همسرش ازدواج کرد...اما یکیشون صرفا بخاطر دوس داشتن...هرکی یه ملاکی داره اما تو جامعه الان دیگه واقعا نمیشه انتظار جهش آنچنانی داشت

نه همیشه میگه شادباش زورم نرسید منو ببخش

پس قدرشوبدون.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
1396
با اضافه کاری بشه سه میلیون هشتصد

خب خوبه که بخواید میشه بخدا من خالم هیچی نداش شوهرش تموم زندگیشونو به باد داد ازاون مردای ولخرج تنهاسرمایه خالم ۲۵میلیون طلا بود یه روز دیدم تو دیوار یه خونه زدن که فقط ۲۲تومن نقد میخواس ۵۰ متر بود ۳۰تومن مستجر توش بود بقیشم وام بود ماهی ۵۰۰قسطش تا به خالم گفتم خونه رو ندیده پولو ریخت به حسابم که فقط معامله اش کنیم تا اون بیاد شمام اولش بایه همچین چیزایی شروع کنید همه که از اول خونه بزرگ و باب میل نداشتن