1989
1955

به نظرتون توهمه که یک هاله هست یا واقعیه!؟!؟  

روز ۲۶ سیکلم

سیکلام ۲۹ تا ۳۱ روزست

میدونم زود بی بی چک گذاشتم ولی صبح بیدار شدم دیدم صورتم جوشای ریز ریز زده سینه هام هم بزرگ و سنگین شدن شک کردم

خدا همیشه حواسش به من بوده و هست...

فک نمیکنی از الان بزرگ و سنگین شدن سینه هات یه خورده زود باشه؟

هر کی عاشقمه پلک بزنه!!! ‌😍       اوه شت همتون اره؟؟؟😎                                                 تعریف از خود نباشه از جلوی هر مرکز خریدی رد میشم درش برام باز میشه😎                            ❤❤❤❤ بزودی یه دختر خوشمل و ناز میاد بغلم الهی فداش بشم من❤❤❤❤خداروشکر دخترم صحیح و سالم اومد بغلم خدایا شکرت❤❤❤❤

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1984
فک نمیکنی از الان بزرگ و سنگین شدن سینه هات یه خورده زود باشه؟

نه من از یک هفته مونده به پری اینطور بودم و دم پری اصلا نمیشد بهش دست بزنم

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
بعد از ۵ دقیقه

اگه زیر ده دقیقه باشه پس مثبته دو سه روز دیگه مجدد بزن ان شالله مثبت میشه عزیزم

هر کی عاشقمه پلک بزنه!!! ‌😍       اوه شت همتون اره؟؟؟😎                                                 تعریف از خود نباشه از جلوی هر مرکز خریدی رد میشم درش برام باز میشه😎                            ❤❤❤❤ بزودی یه دختر خوشمل و ناز میاد بغلم الهی فداش بشم من❤❤❤❤خداروشکر دخترم صحیح و سالم اومد بغلم خدایا شکرت❤❤❤❤
1976
نمیشه قطعی گفت منم اینجوری بودم ولی پریود شدم باید فقط بزاری از موعدت بگذره بتا بدی

اوهوم منم نمیخوام خودمو امیدوار کنم 

خدا همیشه حواسش به من بوده و هست...